księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i księżna Kate... pobiły się?! Do sieci trafiły szokujące zdjęcia!

Fotografie wywołały spore zamieszanie...

Gabriela Czernecka 5 marca 2019 14:59
księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Rex Features/East News

Księżna Meghan i księżna Kate pobiły się? Do sieci trafiły szokujące zdjęcia dokumentujące kłótnię księżnych. Fotografie wywołała spore zamieszanie w Wielkiej Brytanii. O konflikcie pań mówi się już od kilku miesięcy. Stosunki między księżną Kate a księżną Meghan mieli próbować załagodzić książęta William i Harry, ale bezskutecznie. Para książęca Sussex miała właśnie z tego powodu wyprowadzić się z pałacu. Dziś do sieci dotarły szokujące zdjęcia bójki Kate z Meghan. Okazuje się, że to tylko... prace słynnej fotografki, Alison Jackson. Musimy jednak przyznać, że fotografie wyglądają bardzo realistycznie. Zobaczcie sami. 

Księżna Meghan i księżna Kate nie lubią się?

O tym, że księżna Kate i księżna Meghan za sobą nie przepadają pisze się od kilku miesięcy. Media rozpisują się o tym, że niezgoda między nimi poróżniła całą rodzinę, a przede wszystkim braci – Williama i Harry’ego. Poza tym to podobno częste kłótnie są przyczyną wyprowadzki Harry’ego i Meghan z pałacu Kensington. Podobno wszystko rozpoczęło się jeszcze przed ślubem Meghan, gdy ta miała doprowadzić księżną Kate do płaczu w dniu przymiarek sukienki dla małej księżniczki Charlotte. Później konflikt miał się między paniami zaostrzyć podczas świąt. Chodziło o polowania, którym sprzeciwia się Meghan. Księżna miała namówić męża do tego, by zrezygnował z podtrzymywania tej świątecznej tradycji. 

Magazyn People podawał, że przyczyną konfliktu pań są silne charaktery księżnych oraz rola, jaką pełnią w rodzinie królewskiej. Informator magazynu przekonywał, że rozpoczęcie rywalizacji i walka o dominację między nimi była wyłącznie kwestią czasu: 

„Żony zmieniają dynamikę, a one obie są bardzo silnymi żonami. Jeśli wprowadzasz dwie niezależne, silne kobiety z zewnętrznego świata do rodziny królewskiej, zderzenie jest nieuniknione i można było to przewidzieć. Szpony poszły w ruch. Wyprowadzka jest najlepszym rozwiązaniem. Tak jak Meghan i Kate, Harry i William mają zupełnie różne role do odegrania. Obaj bracia są synami Diany, ale ich przeznaczenie jest różne. Meghan zmaga się z problemami. Nie może znaleźć swojego miejsca w rodzinie. Jej ambicje i chęć realizowania ich kłócą się z tym, co reprezentuje sobą Kate”, tłumaczył informator magazynu.

Teraz do mediów dotarły kolejne szokujące informacje. Księżna Meghan i księżna Kate pobiły się? Do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające skandaliczny moment z życia księżnych. Na pierwszy rzut oka wygląda, jakby fotografię wykonał pracownik pałacu Kensington. Dopiero po chwili można dostrzec, że w rzeczywistości przed obiektywem nie stoją Kate i Meghan, a ich sobowtórki! Podobieństwo jest jednak urzekające! Autorem zdjęcia jest słynna fotografka-skandalistka, Alison Jackson, która często tworzy sceny z życia słynnych osób. Zobaczcie jej najnowsze dzieło. Daliście się nabrać? 

Księżna Meghan, księżna Kate, buty Meghan, buty Kate, stylizacja księżnej Meghan, stylizacja księżnej Kate
Fot. East News
 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.