księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i księżna Kate... pobiły się?! Do sieci trafiły szokujące zdjęcia!

Fotografie wywołały spore zamieszanie...

Gabriela Czernecka 5 marca 2019 14:59
księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Rex Features/East News

Księżna Meghan i księżna Kate pobiły się? Do sieci trafiły szokujące zdjęcia dokumentujące kłótnię księżnych. Fotografie wywołała spore zamieszanie w Wielkiej Brytanii. O konflikcie pań mówi się już od kilku miesięcy. Stosunki między księżną Kate a księżną Meghan mieli próbować załagodzić książęta William i Harry, ale bezskutecznie. Para książęca Sussex miała właśnie z tego powodu wyprowadzić się z pałacu. Dziś do sieci dotarły szokujące zdjęcia bójki Kate z Meghan. Okazuje się, że to tylko... prace słynnej fotografki, Alison Jackson. Musimy jednak przyznać, że fotografie wyglądają bardzo realistycznie. Zobaczcie sami. 

Księżna Meghan i księżna Kate nie lubią się?

O tym, że księżna Kate i księżna Meghan za sobą nie przepadają pisze się od kilku miesięcy. Media rozpisują się o tym, że niezgoda między nimi poróżniła całą rodzinę, a przede wszystkim braci – Williama i Harry’ego. Poza tym to podobno częste kłótnie są przyczyną wyprowadzki Harry’ego i Meghan z pałacu Kensington. Podobno wszystko rozpoczęło się jeszcze przed ślubem Meghan, gdy ta miała doprowadzić księżną Kate do płaczu w dniu przymiarek sukienki dla małej księżniczki Charlotte. Później konflikt miał się między paniami zaostrzyć podczas świąt. Chodziło o polowania, którym sprzeciwia się Meghan. Księżna miała namówić męża do tego, by zrezygnował z podtrzymywania tej świątecznej tradycji. 

Magazyn People podawał, że przyczyną konfliktu pań są silne charaktery księżnych oraz rola, jaką pełnią w rodzinie królewskiej. Informator magazynu przekonywał, że rozpoczęcie rywalizacji i walka o dominację między nimi była wyłącznie kwestią czasu: 

„Żony zmieniają dynamikę, a one obie są bardzo silnymi żonami. Jeśli wprowadzasz dwie niezależne, silne kobiety z zewnętrznego świata do rodziny królewskiej, zderzenie jest nieuniknione i można było to przewidzieć. Szpony poszły w ruch. Wyprowadzka jest najlepszym rozwiązaniem. Tak jak Meghan i Kate, Harry i William mają zupełnie różne role do odegrania. Obaj bracia są synami Diany, ale ich przeznaczenie jest różne. Meghan zmaga się z problemami. Nie może znaleźć swojego miejsca w rodzinie. Jej ambicje i chęć realizowania ich kłócą się z tym, co reprezentuje sobą Kate”, tłumaczył informator magazynu.

Teraz do mediów dotarły kolejne szokujące informacje. Księżna Meghan i księżna Kate pobiły się? Do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające skandaliczny moment z życia księżnych. Na pierwszy rzut oka wygląda, jakby fotografię wykonał pracownik pałacu Kensington. Dopiero po chwili można dostrzec, że w rzeczywistości przed obiektywem nie stoją Kate i Meghan, a ich sobowtórki! Podobieństwo jest jednak urzekające! Autorem zdjęcia jest słynna fotografka-skandalistka, Alison Jackson, która często tworzy sceny z życia słynnych osób. Zobaczcie jej najnowsze dzieło. Daliście się nabrać? 

Księżna Meghan, księżna Kate, buty Meghan, buty Kate, stylizacja księżnej Meghan, stylizacja księżnej Kate
Fot. East News
 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.