Meghan, Harry, imię córki
Fot. Anwar Hussein/WireImage
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry wybrali dla córki imię o wyjątkowym znaczeniu? Królowa będzie zachwycona!

Ujawniono nowe informacje

Rafał Kowalski 13 maja 2021 08:00
Meghan, Harry, imię córki
Fot. Anwar Hussein/WireImage

Meghan Markle lada dzień zostanie mamą po raz drugi. Nie jest już tajemnicą, że żona księcia Harry’ego postara się urodzić w domu i oczekuje na córeczkę. Dziewczynka ma już podobno wybrane imię, ale to bardzo pilnie strzeżona tajemnica. Bukmaherzy są jednak niemal pewni, że padnie na… To uraduje królową Elżbietę II.

Jakie imię otrzyma córka Harry’ego i Meghan? Najnowszy typ to Philippa

Imiona nadawane dzieciom w rodzinie królewskiej to sprawa podwójnie trudna. Po pierwsze wybór przyszłych rodziców powinien brzmieć dostojnie i pięknie, a po drugie jasne jest, że wszyscy fani royalsów będą badać jego znaczenie.

Dla Harry’ego i Meghan równie ważne są zapewne relacje z rodziną księcia. W końcu po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii do Stanów para nie miała wielu okazji, by ocieplić wspomniane stosunki…  Zagraniczne media sugerują, że jest szansa na to, aby prawnuczka, która urodzi się na dniach, była oczkiem w głowie królowej.

Wszystko za sprawą imienia, o którym rzekomo mają myśleć Meghan z mężem. Rodzice Archiego chcą według informatorów nadać córce imię, które oddawałoby hołd zmarłemu kilka tygodni temu dziadkowi Harry’ego – Philipowi. „Opinia, że imię Philippa może wygrać, zyskuje na popularności i jesteśmy coraz bardziej przekonani, że to może być to” twierdzi Jessica O’Reilly z bukmacherskiej firmy Ladbrokes.

Inne popularne imiona obstawiane w zakładach to: Alexandra, Charlie, Isabella, Emily, Marina, a nawet Doria. Ostateczny wybór pary poznamy już wkrótce. 

ZOBACZ TEŻ: Gdzie księżna Meghan mieszkała przed poznaniem Harry'ego? Mamy zdjęcia

Meghan Markle, królowa Elżbieta, imię prawnuczki
Fot. Paul Grover - WPA Pool/Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.