Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry oddali Dianie niezwykły hołd. Pamiątka po księżnej zostanie w Los Angeles

Do tragicznego wypadku doszło 23 lata temu...

Rafał Kowalski 3 września 2020 08:24
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Dwadzieścia trzy lata temu ostatniego dnia sierpnia doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego księżna Diana straciła życie. Jednocześnie 36-latka osierociła dwóch chłopców, dla których była całym światem. Synowie królowej ludzkich serc co roku starają się w piękny sposób wyrazić pamięć o mamie. Nie inaczej było kilka dni temu w Los Angeles, gdzie obecnie mieszka młodszy z braci.

Harry i Meghan sadzą kwiaty dla Diany

Jak informuje Daily Mail, w ostatni poniedziałek Meghan i Harry odwiedzili dzieci jednego z przedszkoli w Los Angeles. Małżonkowie rozmawiali z kilkulatkami o tym, jak chronić przyrodę czy zdrowo się odżywiać. Całe spotkanie zorganizowane w ramach programu pomagającemu pociechom z najuboższych domów zwieńczono pięknym gestem.

Książę Harry i księżna Meghan z pomocą dzieci zasadzili przy placówce niezapominajki – ulubione kwiaty Diany. Ten wyjątkowy hołd został od razu zauważony przez amerykańskie media. To na pewno wzruszająca chwila dla samego Harry’ego. Ale i towarzyszący mu kilkulatkowie czuli podniosłość całej wizyty. „Dzieci z naszej placówki miały niesamowitą niespodziankę, gdy dziś odwiedzili nas Meghan i Harry. […] Bardzo doceniamy, że poświęciliście nam tyle czasu i uwagi”, czytamy w sieci.

Zobaczcie zdjęcia! Prawda, że to świetny pomysł? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

Meghan Markle, książę Harry
Fot. EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!