O TYM SIĘ MÓWI

„Niewiele osób zna prawdziwą historię Harry’ego i Meghan”. Co zdradzi ich biografia?

Książka pojawi się już w sierpniu!

Ksenia Krasko 5 maja 2020 11:05

Chociaż biografia Meghan Markle i księcia Harry’ego ma ukazać się dopiero 11 sierpnia, już teraz jest jedną z najpopularniejszych książek tego roku. Autorami Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family są dziennikarze Omid Scobie i Carolyn Duran. Szczere wywiady z księciem i księżną Sussex mogą namieszać w życiu innych royalsów...

Książę Harry i Meghan Markle biografia

Jak wynika z opisu 320-stronicowej biografii Meghan i Harry’ego, przybliży nam ona nieznane dotąd szczegóły z ich życia i obali liczne pogłoski. „Wieści o romansie uwielbianego angielskiego księcia i amerykańskiej aktorki wywołały międzynarodowy szał medialny. Ale podczas gdy książę i księżna Sussex nadal pojawiają się na pierwszych stronach gazet, niewiele osób zna prawdziwą historię Harry’ego i Meghan”, czytamy w opisie na portalu Amazon, na którym już teraz można zamawiać książkę.

Księżna Meghan, książę Harry, biografia, książka, Amazon
Fot. Amazon

Finding Freedom wykracza poza nagłówki gazet i ujawnia nieznane szczegóły wspólnego życia Harry’ego i Meghan, dementując wiele plotek i nieporozumień”. Książka ma być „uczciwym, intymnym i rozbrajającym portretem” pary.

Co ciekawe, autorzy twierdzą, że Meghan i Harry udzielili im wywiadów jeszcze przed przeprowadzką z Wielkiej Brytanii, ale przedstawiciele Sussex’ów temu zaprzeczają.

Teraz para zamieszkała w Los Angeles. Ściśle przestrzegają zasad izolacji i cieszą się czasem spędzonym z synem Archiem. 

Koronawirus
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.