O TYM SIĘ MÓWI

„Niewiele osób zna prawdziwą historię Harry’ego i Meghan”. Co zdradzi ich biografia?

Książka pojawi się już w sierpniu!

Ksenia Krasko 5 maja 2020 11:05

Chociaż biografia Meghan Markle i księcia Harry’ego ma ukazać się dopiero 11 sierpnia, już teraz jest jedną z najpopularniejszych książek tego roku. Autorami Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family są dziennikarze Omid Scobie i Carolyn Duran. Szczere wywiady z księciem i księżną Sussex mogą namieszać w życiu innych royalsów...

Książę Harry i Meghan Markle biografia

Jak wynika z opisu 320-stronicowej biografii Meghan i Harry’ego, przybliży nam ona nieznane dotąd szczegóły z ich życia i obali liczne pogłoski. „Wieści o romansie uwielbianego angielskiego księcia i amerykańskiej aktorki wywołały międzynarodowy szał medialny. Ale podczas gdy książę i księżna Sussex nadal pojawiają się na pierwszych stronach gazet, niewiele osób zna prawdziwą historię Harry’ego i Meghan”, czytamy w opisie na portalu Amazon, na którym już teraz można zamawiać książkę.

Księżna Meghan, książę Harry, biografia, książka, Amazon
Fot. Amazon

Finding Freedom wykracza poza nagłówki gazet i ujawnia nieznane szczegóły wspólnego życia Harry’ego i Meghan, dementując wiele plotek i nieporozumień”. Książka ma być „uczciwym, intymnym i rozbrajającym portretem” pary.

Co ciekawe, autorzy twierdzą, że Meghan i Harry udzielili im wywiadów jeszcze przed przeprowadzką z Wielkiej Brytanii, ale przedstawiciele Sussex’ów temu zaprzeczają.

Teraz para zamieszkała w Los Angeles. Ściśle przestrzegają zasad izolacji i cieszą się czasem spędzonym z synem Archiem. 

Koronawirus
Fot. Getty Images

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.