O TYM SIĘ MÓWI

„Niewiele osób zna prawdziwą historię Harry’ego i Meghan”. Co zdradzi ich biografia?

Książka pojawi się już w sierpniu!

Ksenia Krasko 5 maja 2020 11:05

Chociaż biografia Meghan Markle i księcia Harry’ego ma ukazać się dopiero 11 sierpnia, już teraz jest jedną z najpopularniejszych książek tego roku. Autorami Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family są dziennikarze Omid Scobie i Carolyn Duran. Szczere wywiady z księciem i księżną Sussex mogą namieszać w życiu innych royalsów...

Książę Harry i Meghan Markle biografia

Jak wynika z opisu 320-stronicowej biografii Meghan i Harry’ego, przybliży nam ona nieznane dotąd szczegóły z ich życia i obali liczne pogłoski. „Wieści o romansie uwielbianego angielskiego księcia i amerykańskiej aktorki wywołały międzynarodowy szał medialny. Ale podczas gdy książę i księżna Sussex nadal pojawiają się na pierwszych stronach gazet, niewiele osób zna prawdziwą historię Harry’ego i Meghan”, czytamy w opisie na portalu Amazon, na którym już teraz można zamawiać książkę.

Księżna Meghan, książę Harry, biografia, książka, Amazon
Fot. Amazon

Finding Freedom wykracza poza nagłówki gazet i ujawnia nieznane szczegóły wspólnego życia Harry’ego i Meghan, dementując wiele plotek i nieporozumień”. Książka ma być „uczciwym, intymnym i rozbrajającym portretem” pary.

Co ciekawe, autorzy twierdzą, że Meghan i Harry udzielili im wywiadów jeszcze przed przeprowadzką z Wielkiej Brytanii, ale przedstawiciele Sussex’ów temu zaprzeczają.

Teraz para zamieszkała w Los Angeles. Ściśle przestrzegają zasad izolacji i cieszą się czasem spędzonym z synem Archiem. 

Koronawirus
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.