Księżniczka Eugenia, Jack Brooksbank
Fot. Jonathan Brady - WPA Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Mąż księżniczki Eugenii przyłapany w dwuznacznej sytuacji. Brytyjska prasa nie szczędzi mu krytyki

Czy Jack Brooksbank ma się z czego tłumaczyć?

Gabriela Czernecka 3 sierpnia 2021 11:51
Księżniczka Eugenia, Jack Brooksbank
Fot. Jonathan Brady - WPA Pool/Getty Images

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank tworzą zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Kilka miesięcy temu po raz pierwszy zostali rodzicami i wszystko wskazywało na to, że tworzą udany związek. Najnowsze zdjęcia męża księżniczki, na których świetnie bawi się w towarzystwie trzech kobiet mocno naruszyły wizerunek ich idealnej rodziny. Cały Londyn huczy od plotek, a brytyjska prasa nie zostawiła na Jacku suchej nitki... Czy ta afera zniszczy ich małżeństwo?

Jack Brooksbank na jachcie z trzema kobietami

Zwykle to najpopularniejsi członkowie rodziny Windsorów wzbudzają spore zainteresowanie mediów, ale ta informacja sprawiła, że trzymająca się raczej z dala od królewskiego życia księżniczka Eugenia, trafiła na łamy prasy. Wszystko za sprawą jej męża. Jack Brooksbank został właśnie sfotografowany w towarzystwie trzech kobiet, z którymi wypoczywał na jachcie u wybrzeży Włoch. Ale według brytyjskiej prasy nie był to niewinny wypad...

Zobacz: Księżniczka Eugenia ujawniła imię synka! Oddała hołdczłonkowi rodziny królewskiej

Księżniczka Eugenia, Jack Brooksbank
Fot. Samir Hussein/WireImage

Jak podaje Daily Mail, mężowi księżniczki Eugenii towarzyszyły modelki Erica Pelosini, Maria Buccellati i Rachel Zalis, była redaktorka magazynu Glamour, która obecnie pełni funkcję globalnego dyrektora marki Casamigos. Firma, która odpowiada za promocję Casamigos, a której ambasadorem i dyrektorem handlowym jest właśnie Jack, sponsorowała ubiegłotygodniową imprezę charytatywną. Według serwisu księżniczka nie towarzyszyła mężowi w podróży, ponieważ miał on podczas niej pracować. Do jego zadań należało zabawianie gości i doglądanie całej imprezy.

Nieodpowiednie zachowanie Jacka Brooksbanka

W tym czasie księżniczka Eugenia postanowiła zostać w posiadłości i opiekować się ich pięciomiesięcznym synkiem Augustem. Nic dziwnego, że gdy świat obiegły zdjęcia, na których Jack relaksuje się na pokładzie jachtu, zażywając morskich kąpieli i popijając wino w towarzystwie półnagich pań (jedna z modelek wypoczywała topless), brytyjska prasa nie poprzestała na drobnej wzmiance. „Powodzenia w wyjaśnieniu tej sytuacji żonie”, grzmi jeden z tabloidów.

Zobacz również: Odejście Sussexów z rodziny Windsorów to przy tym nic. Oto najgłośniejsze skandale royalsów!

Czy faktycznie Jack Brooksbank zachował się nieodpowiednio? Zdaniem seriwsu zdjęcia pochodzą właśnie z imprezy firmowej, ale pada pytanie, czy na służbowej imprezie pływa się topless z kolegami z pracy. Ani księżniczka Eugenia, ani Jack Brooksbank jak na razie nie skomentowali doniesień mediów.... 

Księżniczka Eugenia, Jack Brooksbank
Fot. David M Benett/Dave Benett/Getty Images)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.