Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, VIVA!, lipiec 2017, 15/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Mąż Ewy Chodakowskiej w szpitalu! Przejdzie półtoragodzinną operację

Jaki jest stan zdrowia Lefterisa Kavoukisa?

Konrad Szczęsny 28 lutego 2020 16:01
Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, VIVA!, lipiec 2017, 15/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Mąż Ewy Chodakowskiej przebywa w szpitalu w Atenach. Lefteris Kavoukis przejdzie operację - poinformowała na swoim Instagramie trenerka. Co dokładnie mu dolega? Tego nie zdradziła. Zapytaliśmy menedżerkę gwiazdy, w jakim stanie jest Grek. 

Mąż Ewy Chodakowskiej w szpitalu: stan zdrowia 

Za pośrednictwem profilu na Instagramie Ewa Chodakowska w obszernym poście poinformowała, że od dwóch tygodni drży o zdrowie męża. Lefteris Kavoukis przebywa obecnie w w szpitalu i przejdzie poważną operację.

„Miałam nic nie pisać.. Ale ja nie potrafię nie pisać.. „Ewka! A ty nigdy nie masz słabszych dni? No weź.. powiedz, ze jesteś taka jak my wszystkie” ...... No... nie pozostaje mi nic innego jak zacząć od: PRZEPRASZAM - i dalej - WYBACZ... ale ja nie mam złych dni... z wyboru.. Nie budzę się „jakaś taka dziś nie w sosie”... Nie wstaje z łóżka „lewą nogą”... Nie mam w zwyczaju MARUDZIĆ.. Nie śmiem.. Robot? Chyba nie... Może to po prostu rodzaj pracy jaki wykonuje? Moja praca i moja pasja pozwala mi na ciągły kontakt z podłogą.. Moge fruwać myślami w obłokach, ale stopy twardo depczą po ziemi.. Codziennie czytam tysiące wiadomości od PRAWDZIWYCH LUDZI....wiadomości wypełnionych PRAWDZIWYMI PROBLEMAMI..”, rozpoczęła wpis (zachowaliśmy pisownię oryginalną).

Następnie opisała kilka dramatycznych problemów, o których czyta w wiadomościach od fanek i internautek, które otrzymuje.

„Przemocowy mąż.. Dziecko w szpitalu.. Słabe wyniki badań... Przygotowania do chemioterapii.. Codziennie czytam wiadomości wypełnione uczuciem bezsilności.. A to chyba jedno z najtrudniejszych do zniesienia uczuć.. jedno z najdotkliwszych.. Nie mam śmiałości narzekać na pierdolety.. .. nie tylko dlatego, ze czytam Wasze historie.. ”, zapewniła.

I zwierzyła się, że od jakiegoś czasu walczy o zdrowie męża.

„ale tez dlatego, ze raz na czas, moje życie przypomina mi CO TAK NAPRAWDĘ JEST WAŻNE.. Jestem w Atenach.. Od niecałych dwóch tygodni.. Lelo właśnie został zabrany na sale operacyjną.. Przed nim półtoragodzinna operacja.. I chociaż wiem, ze wszystko będzie dobrze, czuje te bezsilność.. Mam kamień zamiast żołądka.. Na klatce piersiowej stoi słoń.. Tłumacze sobie, ze takie sytuacje, spotykają nas po to, żeby zauważać i doceniać każdy dzień ❤️ Tydzien refleksji.. WDZIĘCZNOŚĆ.. DOCEN TO CO MASZ!”, apeluje trenerka.

Ewa Chodakowska poprosiła także, by jej fanki zastanowiły się, co tak naprawdę jest ważne w życiu.

„Nie narzekaj na każdym kroku.. Nie chcesz żeby los Ci przypomniał, jak bardzo powinnaś być wdzięczna za to co już masz.. JESTEŚ SZCZĘŚCIARĄ! Zacznij tak o sobie myśleć ❤️ Znam ludzi.. tysiące ludzi, którzy z miejsca zamienili by się z Tobą miejscami ❤️ #misjachoda #grateful”, zakończyła.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miałam nic nie pisać.. Ale ja nie potrafię nie pisać.. „Ewka! A ty nigdy nie masz słabszych dni? No weź.. powiedz, ze jesteś taka jak my wszystkie” ...... No... nie pozostaje mi nic innego jak zacząć od: PRZEPRASZAM - i dalej - WYBACZ... ale ja nie mam złych dni .. z wyboru.. Nie budzę się „jakaś taka dziś nie w sosie” .. Nie wstaje z łóżka „lewą nogą” .. Nie mam w zwyczaju MARUDZIĆ.. Nie śmiem.. Robot? Chyba nie... Może to po prostu rodzaj pracy jaki wykonuje? Moja praca i moja pasja pozwala mi na ciągły kontakt z podłogą.. Moge fruwać myślami w obłokach, ale stopy twardo depczą po ziemi.. Codziennie czytam tysiące wiadomości od PRAWDZIWYCH LUDZI.. ..wiadomości wypełnionych PRAWDZIWYMI PROBLEMAMI.. .. Przemocowy mąż.. Dziecko w szpitalu.. Słabe wyniki badań.. Przygotowania do chemioterapii.. Codziennie czytam wiadomości wypełnione uczuciem bezsilności.. A to chyba jedno z najtrudniejszych do zniesienia uczuć.. jedno z najdotkliwszych.. Nie mam śmiałości narzekać na pierdolety.. .. nie tylko dlatego, ze czytam Wasze historie.. ale tez dlatego, ze raz na czas, moje życie przypomina mi CO TAK NAPRAWDĘ JEST WAŻNE.. Jestem w Atenach.. Od niecałych dwóch tygodni.. Lelo właśnie został zabrany na sale operacyjną.. Przed nim półtoragodzinna operacja.. I chociaż wiem, ze wszystko będzie dobrze, czuje te bezsilność.. Mam kamień zamiast żołądka.. Na klatce piersiowej stoi słoń.. Tłumacze sobie, ze takie sytuacje, spotykają nas po to, żeby zauważać i doceniać każdy dzień ❤️ Tydzien refleksji.. WDZIĘCZNOŚĆ.. DOCEN TO CO MASZ! Nie narzekaj na każdym kroku.. Nie chcesz żeby los Ci przypomniał, jak bardzo powinnaś być wdzięczna za to co już masz.. JESTEŚ SZCZĘŚCIARĄ! Zacznij tak o sobie myśleć ❤️ Znam ludzi.. tysiące ludzi, którzy z miejsca zamienili by się z Tobą miejscami ❤️ #misjachoda #grateful

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Joanna Getka-Kaczor, menedżerka Ewy Chodakowskiej, o stanie zdrowia męża trenerki

Co dokładnie dolega Lefterisowi Kavoukisowi? Postanowiliśmy zapytać o to menedżerkę Ewy Chodakowskiej, Joannę Getkę-Kaczor.

„Wszystko co w tej sprawie Ewa chciała powiedzieć, przekazała już w poście. Niestety nic więcej nie mogę powiedzieć”, przekazała nam menedżerka Ewy Chodakowskiej.

Pod postem, który trenerka zamieściła na swoim Instagramie, wspierają ją fanki, najbliżsi oraz inne gwiazdy.

„Oj robaczki ❤️❤️ Trzymajcie się tam mocno ! Pieknie pieknie to podsumowałaś...”Nie chcesz,żeby los Ci przypomniał, jak bardzo powinnaś być wdzieczna za to ci masz!” Zapamiętam!🖐🏾 i chwytam do serca”, zapewniła Anna Skura.

„❤️❤️❤️❤️❤️❤️W punkt❤️❤️❤️❤️❤️❤️”, napisała Joanna Koroniewska.

„Oj tak, wdzięczność i pokora! Wszystkiego dobrego, będzie dobrze! ❤️”, dodała Agata Rubik.  

Lefteris Kavoukis, mąż Ewy Chodakowskiej, od dwóch tygodni przebywa w szpitalu w Atenach:

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, VIVA! lipiec 2013
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.