Matthew McConaughey
Fot. Rex Features/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Matthew McConaughey opowiedział o traumatycznych wydarzeniach z przeszłości

„Byłem molestowany przez mężczyznę"

Olga Figaszewska 23 października 2020 13:54
Matthew McConaughey
Fot. Rex Features/East News

Matthew McConaughey postanowił przerwać milczenie. Amerykański aktor w swojej autobiografii podzielił się z czytelnikami nieznanymi dotąd, traumatycznymi doświadczeniami ze swojego życia. Zdradził sekrety, o których nikt nie miał pojęcia.

Matthew McConaughey o trudnych wydarzeniach z przeszłości

Matthew McConaughey jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich aktorów. To także szczęśliwy mąż i tata trójki pociech. Nikt nie spodziewał się, że jego przeszłość skrywa takie tajemnice. Niedawno na rynku pojawiła się jego autobiografia pt. „Greenlights”. Na łamach książki, która jest zbiorem jego wspomnień, gwiazdor dzieli się z czytelnikami swoimi przeżyciami, często traumatycznymi.

Do niektórych wydarzeń trudno było mu powrócić. McConaughey zdradził, że jako 15-letni chłopak padł ofiarą przemocy seksualnej. Został zmuszony do odbycia stosunku seksualnego.

„Zostałem zaszantażowany do uprawiania seksu po raz pierwszy, gdy miałem 15 lat, pisze gwiazdor. Byłem pewien, że pójdę do piekła za przedmałżeński seks”, napisał Matthew.

Potem przywołuje sytuację, w której był molestowany przez starszego mężczyznę. 18-letni wówczas aktor był wtedy nieprzytomny. „Byłem molestowany przez mężczyznę, gdy miałem 18 lat, powalił mnie do nieprzytomności na tyle vana", mówił. 

Aktor nie traktuje tych wydarzeń jako przekleństwa losu. Z każdej sytuacji starał się wyciągać wnioski. „Nigdy nie czułem się jak ofiara. Mam wiele dowodów na to, że świat spiskuje, żeby mnie uszczęśliwić”, tłumaczył.

Podczas jednego z wywiadów wyznał, że tytuł książki - Greenlights ma związek z filozofią, którą kieruje się na co dzien. ,,Nie lubimy czerwonych i żółtych świateł, ponieważ zabierają nam czas. Gdy zdajemy sobie sprawę, że w końcu zmienią kolor na zielony, wtedy nabieramy rytmu życia", mówił. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Are you lit? #GreenlightsBook available now for preorder. info at Greenlights.com - link in bio - On sale 10.20.20

Post udostępniony przez Matthew McConaughey (@officiallymcconaughey)

Matthew McConaughey
Fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.