O TYM JEST GŁOŚNO!

Były chłopak skomentował rozstanie z Edytą Górniak!

Padły mocne słowa

Konrad Szczęsny 1 grudnia 2018 11:57
Edyta Górniak z ukochanym
Fot. Instagram @edytagorniak

Byli razem zaledwie osiem miesięcy. Jednak wydawało się, że Edyta Górniak znalazła u boku o 12 lat młodszego Mateusza Zalewskiego szczęście. Wiadomość o rozstaniu pary obiegła media 20 listopada, zaś wczoraj, w oświadczeniu na Facebooku, potwierdziła je sama zainteresowana. Jak na jej słowa odpowiedział 34-latek z Łodzi?

Mateusz Zalewski komentuje rozstanie z Edytą Górniak. Padły mocne słowa

Choć spekulowano, że informacje o zakończeniu związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego mogą być przedwczesne, wczoraj wszystko stało się jasne. Diwa opublikowała 30 listopada na swoim profilu na Facebooku oświadczenie, w którym potwierdziła krążące od 10 dni plotki.

Teraz do medialnego zamieszania wokół rozstania odniósł się 34-letni Mateusz Zalewski.

„Walka, nawet słowna, mężczyzny z kobietą jest niemęska. Nie tego uczył mnie mój Tata. Gdybym teraz wdał się w polemikę zaszedłbym do poziomu, który jest mi obcy”, napisał na Instagramie mężczyzna.

Jak można wywnioskować z jego słów, zakończenie związku musiało być dla niego wyjątkowo bolesne...

Związek Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego

Poznali się rok temu w Łodzi, gdy Edyta Górniak przebywała tam z powodu operacji kolana. Mateusz Zalewski ujął ją swoim ciepłem, opiekuńczością i nienagannymi manierami.

Związali się w marcu. Jak zwierzyła się w jednym z wywiadów artystka, w okolicach wakacji zaszła z nowym ukochanym w ciążę. Niestety, poroniła. Mimo tego ich związek trwał, wydawało się, że traumatyczne doświadczenie umocniło to uczucie. Diwa koniec końców zdecydowała się jednak zakończyć relację z 34-latkiem. Mówi się, że wszystkiemu winny był jej napięty grafik i zdjęcia do programu Agent Gwiazdy, w którym bierze udział. Partner miał do niej ponoć pretensje, że nie poświęca mu czasu  

Mateusz Zalewski, Edyta Górniak
Fot. Instagram/Mateusz Zalewski @matilodz

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Fot. Instagram

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.