Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Mateusz Damięcki został ojcem po raz drugi! Aktor wyjawił imię dziecka

Szczęśliwą nowiną podzielił się w mediach społecznościowych

Redakcja VIVA! 25 grudnia 2020 14:37
Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska
Fot. TRICOLORS/East News

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska powitali na świecie nowego członka rodziny! Tegoroczne święta spędzają już w powiększonym gronie. Małżeństwo ukrywało informację o ciąży aż do teraz. Aktor radosną wiadomość przekazał opinii publicznej za pośrednictwem Instagrama. 

Mateusz Damięcki został ojcem po raz drugi! Aktor wyjawił płeć i imię dziecka

Aktor poślubił swoją żonę w 2018 roku. Paulina Andrzejewska jest tancerką, choreografką oraz instruktorką baletu. Wychowują wspólnie swojego niemalże trzyletniego syna, Franciszka. Teraz Mateusz Damięcki zaskoczył swoich fanów szczęśliwą nowiną. Jak się okazuje, para powitała na świecie drugiego synka, Ignacego. Nie informowali wcześniej, że spodziewają się kolejnego dziecka. Ciąża Pauliny Andrzejewskiej zachowana była w tajemnicy przed opinią publiczną. 

Przyszedł jednak czas, aby obwieścić światu szczęśliwą nowinę. Mateusz Damięcki poinformował o przyjściu na świat swojego drugiego syna za pośrednictwem Instagrama. Opublikował dwa wzruszające zdjęcia - jedno z żoną, drugie z malutkimi rączkami nowo narodzonego Ignasia. "Bądźcie zdrowi. U nas wszystko do góry nogami. Ale cała rodzina już w domu. I to najważniejsze. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, Mateusz, Paula, Franek i Ignaś", napisał w poście aktor.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.