Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Mateusz Damięcki został ojcem po raz drugi! Aktor wyjawił imię dziecka

Szczęśliwą nowiną podzielił się w mediach społecznościowych

Redakcja VIVA! 25 grudnia 2020 14:37
Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska
Fot. TRICOLORS/East News

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska powitali na świecie nowego członka rodziny! Tegoroczne święta spędzają już w powiększonym gronie. Małżeństwo ukrywało informację o ciąży aż do teraz. Aktor radosną wiadomość przekazał opinii publicznej za pośrednictwem Instagrama. 

Mateusz Damięcki został ojcem po raz drugi! Aktor wyjawił płeć i imię dziecka

Aktor poślubił swoją żonę w 2018 roku. Paulina Andrzejewska jest tancerką, choreografką oraz instruktorką baletu. Wychowują wspólnie swojego niemalże trzyletniego syna, Franciszka. Teraz Mateusz Damięcki zaskoczył swoich fanów szczęśliwą nowiną. Jak się okazuje, para powitała na świecie drugiego synka, Ignacego. Nie informowali wcześniej, że spodziewają się kolejnego dziecka. Ciąża Pauliny Andrzejewskiej zachowana była w tajemnicy przed opinią publiczną. 

Przyszedł jednak czas, aby obwieścić światu szczęśliwą nowinę. Mateusz Damięcki poinformował o przyjściu na świat swojego drugiego syna za pośrednictwem Instagrama. Opublikował dwa wzruszające zdjęcia - jedno z żoną, drugie z malutkimi rączkami nowo narodzonego Ignasia. "Bądźcie zdrowi. U nas wszystko do góry nogami. Ale cała rodzina już w domu. I to najważniejsze. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, Mateusz, Paula, Franek i Ignaś", napisał w poście aktor.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…