Mateusz Damięcki, VIVA!
Fot. VIVA!
Z ŻYCIA GWIAZD

Mateusz Damięcki o narzeczonej Paulinie Andrzejewskiej: „Pniemy się razem do góry”. Kiedy para planuje ślub?

Konrad Szczęsny 4 października 2017 08:55
Mateusz Damięcki, VIVA!
Fot. VIVA!

Oboje piękni, młodzi i zakochani. – Ona mnie zmieniła na lepsze, ja chyba również ją zmieniłem. Mam nadzieję, że też na lepsze, że pniemy się razem do góry – mówi w najnowszym wywiadzie Mateusz Damięcki o swojej narzeczonej Paulinie Andrzejewskiej. Jaka jest według przystojnego aktora recepta na udany związek? Jak dogaduje się ze swoją narzeczoną? 

 

Polecamy też: Warnke i Stramowski, Tadla i Kret... Rozdano Srebrne Jabłka 2017. Kto otrzymał tytuł Pary roku?

 

Mateusz Damięcki o związku z Pauliną Andrzejewską

 

Gwiazdor serialu „W rytmie serca” podkreśla, że gdy poznał swoją ukochaną, uprzedził ją, że z dnia na dzień znajdą się się w centrum zainteresowania mediów i wyleje się na nich fala hejtu.

 

Nie wierzyła, że w ludziach może być tyle bezinteresownej nienawiści. Na szczęście jest po szkole baletowej, tam też nie miała do czynienia z superprzyjaznym środowiskiem, więc jest zahartowana w trudnych sytuacjach”, zadeklarował Mateusz Damięcki w wywiadzie z Anną Rączkowską dla „Grazii”. 

 

Aktor podkreśla, że z narzeczoną połączyła go codzienność i wykonywanie razem najprostszych czynności.

 

Gdy jesteśmy razem, chodzę spać wcześniej. Ale gdy Paulina wyjeżdża, to siedzę bez sensu do nie wiadomo której i tracę zdrowie. Ona o mnie dba. Przeszła ze mną przez końcówkę jednej operacji ortopedycznej, przez drugą operację i roczną rehabilitację. Pomagamy sobie, lubimy spędzać ze sobą czas, nie uciekamy od siebie. Paulina ma dwójkę rodzeństwa i muszę przyznać, że to też jest dobry klucz do dobierania sobie drugiej połówki. Paula świetnie się dogaduje z moimi rodzicami. Kiedy ich odwiedzamy, siada na kanapie z moim tatą i o czymś tam sobie rozmawiają”, zwierzył się Mateusz Damięcki.

A jaka Paulina Andrzejewska jest prywatnie?

Bardzo delikatna. Nie ma dla niej kryzysowej sytuacji, której nie dałoby się rozwiązać. Nigdy nie traci zimnej krwi”, zapewnia aktor.

 

Złote Jabłka 2017
Fot. East News

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska, 2017 rok.

 

Co sprawia, że mają gorsze dni i o co się kłócą?

O najprostsze rzeczy. O porządek, o to, czy możemy trochę dłużej oglądać serial, bo ja bym chciał, a ona jest rozsądna i wie, że musi wstać rano na zajęcia. Ja bym najchętniej zarwał noc, bo uważam, że jeśli będę spał 3 godziny, to i tak nic mi się nie stanie”, stwierdził gwiazdor. 

Jednak jest jeszcze jedna rzecz, którą w znacznym stopniu różni partnerów. Co to takiego?

Paula ma intuicję, a ja sobie drwię, że coś takiego nie istnieje, że to tylko takie gadanie. Jednak im dłużej z nią jestem, tym bardziej się potwierdza, że jednak coś takiego jest. Bardzo często okazuje się, że to właśnie ona ma rację. I chociaż nasz związek jest partnerski, to jednak chciałbym, żeby racja była po mojej stronie. Więc staram się postawić na swoim, nawet kiedy... nie mam racji. To głupie, ale tak się dzieje. Przyznaję ci się do tego tylko dlatego, że może, jak to przeczytam, to odpuszczę”, żartował.

Dlaczego Mateusz Damięcki nie może odpuścić? Uważa, że wtedy uznałby to za porażkę, mimo tego, że ma przekonanie, iż Paulina Andrzejewska ma rację. 

Ona tak często ma rację, że mnie to denerwuje. Denerwuje mnie też to jej myślenie, że jak mam zdjęcia 20 dnia miesiąca, a potem 22., to według niej 21 jest po to, żeby odpocząć. A dla mnie jest po to, żeby jechać przez pół Polski na koncert, wracać w nocy i rano wstać na zdjęcia. Wiem, że będę zmęczony, ale chcę się spotkać z przyjaciółmi, odświeżyć wspomnienia. A ona by wolała, żebym rano był wypoczęty”, zdradził aktor.

Dodał również, że z racji tego, iż oboje są niezwykle zapracowani, nie widują się codziennie, dzięki czemu udaje im się utrzymać w związku odpowiednią temperaturę. 

 

Polecamy też: Dramatyczna historia pierwszego małżeństwa Cezarego Pazury: alkohol, narkotyki i... próba samobójcza. Jak aktor poradził sobie z traumą?

   

Ślub Mateusza Damięckiego z Moniką Patrycją Krogulską

 

Aktor skomentował również po raz pierwszy swój ślub z Moniką Patrycją Krogulską, który zawarł w 2010 roku. Stwierdził, że w życiu prywatnym popełnił kilka błędów i „nie zna nikogo, kto byłby tak w krótko [8 miesięcy - przyp. red.] ze swoim współmałżonkiem, jak on”. 

 

Jednak przyznał, że na temat tej sprawy będzie milczał, ponieważ „milczenie jest bardzo dobrym sposobem na zmęczenie „przeciwnika”.

 

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska planują ślub?

 

Dodał również, że mimo tych przykrych doświadczeń nie zniechęcił się do instytucji małżeństwa i potwierdził jednocześnie zaręczyny z obecną partnerką, Pauliną Andrzejewską. Kiedy możemy spodziewać się ślubu pary? Tego Mateusz Damięcki nie zdradził. 

 

Zobacz też: Nikt nie dawał im szansy: Edyta i Cezary Pazurowie są razem już niemal 10 lat!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.