Mateusz Damięcki, Viva! luty 2008
Fot. Marek Straszewski
O TYM SIĘ MÓWI

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska spełnili swoje marzenie! Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

Olga Figaszewska 11 grudnia 2017 10:30
Mateusz Damięcki, Viva! luty 2008
Fot. Marek Straszewski

To prawdziwy baby boom w polskim show-bizensie! Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska spodziewają się swojego pierwszego dziecka! Czy teraz w końcu zdecydują się na ślub?

 

Zobacz też: Mateusz Damięcki o narzeczonej Paulinie Andrzejewskiej: „Pniemy się razem do góry”. Kiedy para planuje ślub?

 

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska będą rodzicami
 

Plotki o ciąży ukochanej aktora krążyły od kilku miesięcy. W końcu para postanowiła je oficjalnie potwierdzić. „Tak, mogę potwierdzić, że Paulina i Mateusz spodziewają się dziecka. Są bardzo szczęśliwi”, powiedziała  w nowym wydaniu magazynu „Flesz” menedżerka aktora Agatha Słaby-Bolińska. Mateusz Damięcki marzy by zostać ojcem, co wielokrotnie podkreślał w rozmowach z przyjaciółmi. Przyszli rodzice nie chcą na chwilę obecną zdradzać płci swojej pociechy. Prawdopodobnie dziecko pary przyjdzie na świat na wiosnę przyszłego roku.

 

Ze szczęśliwej nowiny cieszą się również rodzice aktora. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że przybędzie nowy członek rodziny. Oboje z żoną ogromnie się cieszymy, że wreszcie zostaniemy dziadkami”, powiedział w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” Maciej Damięcki.

 

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska na pokazie La Manii podczas Sunreeft Yachts
Fot. Akpa

 

Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki są parą od ponad sześciu lat. Wielu zastanawia się, czy teraz, kiedy potomek pary jest w drodze, zdecydują się na sformalizowanie swojego związku. W  końcu niedawno narzeczona Mateusza Damięckiego mówiła, że: „Ze ślubem wciąż czekamy, ale myślimy o powiększeniu rodziny”.

 

Parze serdecznie gratulujemy!

 

Polecamy też: „Wiem, że mówią o mnie amant”. Mateusz Damięcki kończy 36 lat!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.