To pierwsze zdjęcia Henryka!

Monika Katarzyna Krupska 4 maja 2018 16:30

Pod koniec ubiegłego roku na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska po raz pierwszy zostali rodzicami! Aktorzy nie obnosili się ze swoim prywatnym życiem w mediach, toteż informacja o ciąży była dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Młodzi rodzice dziecku nadali na imię - Henryk. Chłopczyk ma już ponad 4 miesiące. 

Banasiuk i Boczarska choć nie zdecydowali się na pokazanie dziecka światu, to czasami na ich profilach w sieci można zobaczyć zdjęcia wózka. Teraz korzystając z pięknej pogody paparazzi udało się spotkać aktora z synem na rękach. Chłopiec ubrany był w białe, przewiewne body, na główce nie miał czapeczki. Jak widać Banasiuk odnajduje się w roli ojca i z chęcią zabiera syna na spacery. 

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska parą są już ponad 3 lata. Myślicie, że chłopczyk będzie miał rodzeństwo? 

1/5
Mateusz Banasiuk, Magdalena Boczarska
Copyright @EastNews
1/5

Mateusz Banasiuk związany jest z Magdaleną Boczarską 

2/5
Mateusz Banasiuk z synkiem
Copyright @EastNews
2/5

Parze w grudniu 2017 roku urodził się syn 

3/5
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk
Copyright @instagram@magdalena_boczarska
3/5

Chłopiec ma na imię Henryk 

4/5
Mateusz Banasiuk z synkiem
Copyright @EastNews
4/5

Aktorzy nie chwalą się życiem prywatnym 

5/5
Magdalena Boczarska z synkiem Henrykiem
Copyright @instagram@magdalena_boczarska
5/5

Na profilach w sieci pokazują czasami zdjęcie wózka 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.