Robert Lewandowski ma nową fryzurę
Fot. Instagram @_rl9
O TYM SIĘ MÓWI!

Akcja marketingowa, kaprys czy chęć zmiany? TYLKO U NAS stylistka fryzur Maryla Duda zdradza sekret spektakularnej metamorfozy Roberta Lewandowskiego

Gabriela Czernecka/Konrad Szczęsny 17 listopada 2017 19:00
Robert Lewandowski ma nową fryzurę
Fot. Instagram @_rl9

Nowa fryzura Roberta Lewandowskiego wzbudziła spore kontrowersje. Fani piłkarza byli mocno zaskoczeni zdjęciem, które wstawił na swojego Instagrama i opisał je: „Czasem trzeba coś zmienić” i okazało się, że pofarbował włosy! Maryla Duda z atelier Duda Hair Design zdradziła nam sekret współpracy z Robertem Lewandowskim i opowiedziała, dlaczego piłkarz zdecydował się na tę zmianę!

 

Polecamy: Spektakularna metamorfoza Roberta Lewandowskiego. Piłkarz już tak nie wygląda!

oraz: Anna Lewandowska zdobyła się na intymne wyznanie o zdrowiu Klary. Co dolega jedynej córce piłkarza i trenerki?

 

Robert Lewandowski zmienił kolor włosów!

 

Tej zmiany nie da się nie zauważyć! Robert Lewandowski znacznie rozjaśnił włosy i wywołał w mediach istną burzę. Piłkarz słynie z tego, że raczej niechętnie eksperymentuje z wyglądem, więc aż trudno uwierzyć, że zdobył się na tak odważny krok i po charakterystycznej dla niego czerni nie ma już śladu. Jednym ta zmiana przypadła do gustu, innym wręcz przeciwnie. „Lepiej w ciemnych włosach”, stwierdziła w komentarzu fanka Lewandowskiego. „Chyba ściema”, napisał inny z internautów. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele krytycznych komentarzy i żartów na temat nowej fryzury napastnika Bayernu, jednak nie brakuje także głosów, że zmiana jest korzystna i poskutkowała odświeżeniem wizerunku piłkarza. Skąd pomysł na nią? Odpowiedzi udzieliła nam Maryla Duda z atelier Duda Hair Design, która jest odpowiedzialna za spektakularną metamorfozę sportowca! 

 

Maryla Duda o metamorfozie Roberta Lewandowskiego. Dlaczego piłkarz pofarbował włosy?

 

Tak, to prawda, Robert Lewandowski pofarbował włosy i jest z tego bardzo zadowolony! (śmiech) Miał pomysł, żeby je rozjaśnić i pokazał mi, co mu się podoba. Ja stworzyłam natomiast mieszankę kolorystyczną. Wybraliśmy taki kolor, którego żaden piłkarz na świecie nie ma. Nosi on nazwę silver i mogę zdradzić, że jest bardzo modny. A jeżeli chodzi o negatywne komentarze, które pojawiają się w sieci, powiem tylko jedno: Robert jest młody i przystojny, więc pasuje mu wszystko! – mówi nam Maryla Duda z Duda Hair Design w Warszawie. 

 

Warto dodać, że żona Roberta, Anna Lewandowska, doceniła nową fryzurę męża! 

 

A Wy co myślicie o tej metamorfozie? 

Robert Lewandowski
Fot. Instagram @_rl9

Robert Lewandowski
Fot. Instagram @_rl9

 

Polecamy również: Beyoncé, Donatan, Britney Spears, a może disco polo? Sprawdźcie, jakiej muzyki słuchają Anna i Robert Lewandowscy!

oraz: Romantyczne zdjęcie Anny i Roberta Lewandowskiego podbiło Internet. Jak oni się kochają!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.