Robert Lewandowski ma nową fryzurę
Fot. Instagram @_rl9
O TYM SIĘ MÓWI!

Akcja marketingowa, kaprys czy chęć zmiany? TYLKO U NAS stylistka fryzur Maryla Duda zdradza sekret spektakularnej metamorfozy Roberta Lewandowskiego

Gabriela Czernecka/Konrad Szczęsny 17 listopada 2017 19:00
Robert Lewandowski ma nową fryzurę
Fot. Instagram @_rl9

Nowa fryzura Roberta Lewandowskiego wzbudziła spore kontrowersje. Fani piłkarza byli mocno zaskoczeni zdjęciem, które wstawił na swojego Instagrama i opisał je: „Czasem trzeba coś zmienić” i okazało się, że pofarbował włosy! Maryla Duda z atelier Duda Hair Design zdradziła nam sekret współpracy z Robertem Lewandowskim i opowiedziała, dlaczego piłkarz zdecydował się na tę zmianę!

 

Polecamy: Spektakularna metamorfoza Roberta Lewandowskiego. Piłkarz już tak nie wygląda!

oraz: Anna Lewandowska zdobyła się na intymne wyznanie o zdrowiu Klary. Co dolega jedynej córce piłkarza i trenerki?

 

Robert Lewandowski zmienił kolor włosów!

 

Tej zmiany nie da się nie zauważyć! Robert Lewandowski znacznie rozjaśnił włosy i wywołał w mediach istną burzę. Piłkarz słynie z tego, że raczej niechętnie eksperymentuje z wyglądem, więc aż trudno uwierzyć, że zdobył się na tak odważny krok i po charakterystycznej dla niego czerni nie ma już śladu. Jednym ta zmiana przypadła do gustu, innym wręcz przeciwnie. „Lepiej w ciemnych włosach”, stwierdziła w komentarzu fanka Lewandowskiego. „Chyba ściema”, napisał inny z internautów. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele krytycznych komentarzy i żartów na temat nowej fryzury napastnika Bayernu, jednak nie brakuje także głosów, że zmiana jest korzystna i poskutkowała odświeżeniem wizerunku piłkarza. Skąd pomysł na nią? Odpowiedzi udzieliła nam Maryla Duda z atelier Duda Hair Design, która jest odpowiedzialna za spektakularną metamorfozę sportowca! 

 

Maryla Duda o metamorfozie Roberta Lewandowskiego. Dlaczego piłkarz pofarbował włosy?

 

Tak, to prawda, Robert Lewandowski pofarbował włosy i jest z tego bardzo zadowolony! (śmiech) Miał pomysł, żeby je rozjaśnić i pokazał mi, co mu się podoba. Ja stworzyłam natomiast mieszankę kolorystyczną. Wybraliśmy taki kolor, którego żaden piłkarz na świecie nie ma. Nosi on nazwę silver i mogę zdradzić, że jest bardzo modny. A jeżeli chodzi o negatywne komentarze, które pojawiają się w sieci, powiem tylko jedno: Robert jest młody i przystojny, więc pasuje mu wszystko! – mówi nam Maryla Duda z Duda Hair Design w Warszawie. 

 

Warto dodać, że żona Roberta, Anna Lewandowska, doceniła nową fryzurę męża! 

 

A Wy co myślicie o tej metamorfozie? 

Robert Lewandowski
Fot. Instagram @_rl9

Robert Lewandowski
Fot. Instagram @_rl9

 

Polecamy również: Beyoncé, Donatan, Britney Spears, a może disco polo? Sprawdźcie, jakiej muzyki słuchają Anna i Robert Lewandowscy!

oraz: Romantyczne zdjęcie Anny i Roberta Lewandowskiego podbiło Internet. Jak oni się kochają!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.