Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska skomentowała wpis Przemka Kossakowskiego o rozstaniu 

Słowa gwiazdy wywołały poruszenie

Olga Figaszewska 18 lipca 2021 14:58
Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Trudno w to uwierzyć. Jednak medialne doniesienia okazały się być prawdziwe. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się niedługo po ślubie, a w sieci pojawiły się oświadczenia pary. Najpierw słowa wyjaśnienia zamieściła w mediach społecznościowych podróżniczka, następnie wpis pojawił się na profilu dziennikarza. Niespodziewanie pod wpisem Przemysława Kossakowskiego pojawił się komentarz od Martyny Wojciechowskiej.

Martyna Wojciechowska skomentowała wpis Przemysława Kossakowskiego

Wielbiciele gwiazdorskiej pary nie mogli uwierzyć w informacje o rozpadzie ich związku dopóki główni zainteresowani nie potwierdzili tych doniesień. Podróżniczka przestała obserwować na Instagramie profil Przemysława Kossakowskiego. Mimo to pod jego ostatnim wpisem zostawiła komentarz.

„Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem.

Sprawdź też:  Martyna Wojciechowska przerwała milczenie! Ujawniła bolesne kulisy rozstania
Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy. Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym”, napisał w oświadczeniu Przemysław Kossakowski.

Pod wpisem pojawiło się wiele słów wsparcia. Jeden z komentarzy pozostawiła dyrektor programowa stacji TTV. „Zawsze z Tobą”, dodała Lidia Kazen. Właśnie na niego zareagowała Martyna Wojciechowska.

„To ciekawe, bo mi mówiłaś to samo”, odpowiedziała dziennikarka.  

Zobacz też: Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski: trzy lata związku, cichy ślub i tajemnicze rozstanie

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. Screen Instagram Przemysława Kossakowskiego @przekossakowski

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.