Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska wprowadziła w swoim domu surowy zakaz!

„Nie ma takiej możliwości, żeby...”

Weronika Kostyra 6 lutego 2019 08:55
Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Częste podróże i wiele obowiązków sprawiają, że Martyna Wojciechowska żyje według jasno określonych zasad. Podróżniczka sama wychowuje córkę, Marysię, więc stara się także dawać jej jak najlepszy przykład. Jakie reguły obowiązują w ich domu?

Martyna Wojciechowska korzysta z telefonu w określonych godzinach

Choć to trudne w obecnych czasach, Martyna Wojciechowska wcale nie korzysta dużo z telefonu komórkowego. Podróże w najdalsze zakątki świata, gdzie często nie ma zasięgu, uchroniły ją przed uzależnieniem od elektroniki. To samo podejście stara się wpoić swojej córce. Ostatnio przyznała, że w ich domu wszyscy muszą dostosować się do surowych zasad.

„U nas w domu są wyznaczone limity, które dotyczą wszystkich. Nie ma takiej możliwości, żeby przy stole, kiedy siedzimy i rozmawiamy , żeby odbierać telefony, bo jesteśmy ze sobą. Telefon jest dostępny w godzinach 18.30-19.30 i w razie czego w tych godzinach można dzwonić. W ciągu dnia pracy oczywiście używam telefonu, ale zanim nie wyjdę do pracy, w zasadzie wszyscy moi przyjaciele są nauczeni, że nie ma co dzwonić.  Śniadanie to rzecz święta, czas domowy – rzecz święta. Da się”, zdradziła Martyna Wojciechowska w rozmowie z dziennikarzem Fakt.pl.

Podoba Ci się taka zasada? 

Martyna Wojciechowska z córką, jamnik
Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska

VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Martyna Wojciechowska, Łukasz Jemioł, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?