Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska wprowadziła w swoim domu surowy zakaz!

„Nie ma takiej możliwości, żeby...”

Weronika Kostyra 6 lutego 2019 08:55
Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Częste podróże i wiele obowiązków sprawiają, że Martyna Wojciechowska żyje według jasno określonych zasad. Podróżniczka sama wychowuje córkę, Marysię, więc stara się także dawać jej jak najlepszy przykład. Jakie reguły obowiązują w ich domu?

Martyna Wojciechowska korzysta z telefonu w określonych godzinach

Choć to trudne w obecnych czasach, Martyna Wojciechowska wcale nie korzysta dużo z telefonu komórkowego. Podróże w najdalsze zakątki świata, gdzie często nie ma zasięgu, uchroniły ją przed uzależnieniem od elektroniki. To samo podejście stara się wpoić swojej córce. Ostatnio przyznała, że w ich domu wszyscy muszą dostosować się do surowych zasad.

„U nas w domu są wyznaczone limity, które dotyczą wszystkich. Nie ma takiej możliwości, żeby przy stole, kiedy siedzimy i rozmawiamy , żeby odbierać telefony, bo jesteśmy ze sobą. Telefon jest dostępny w godzinach 18.30-19.30 i w razie czego w tych godzinach można dzwonić. W ciągu dnia pracy oczywiście używam telefonu, ale zanim nie wyjdę do pracy, w zasadzie wszyscy moi przyjaciele są nauczeni, że nie ma co dzwonić.  Śniadanie to rzecz święta, czas domowy – rzecz święta. Da się”, zdradziła Martyna Wojciechowska w rozmowie z dziennikarzem Fakt.pl.

Podoba Ci się taka zasada? 

Martyna Wojciechowska z córką, jamnik
Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska

VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Martyna Wojciechowska, Łukasz Jemioł, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?