Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska przeszła metamorfozę?!

Podróżnicza wyznała całą prawdę na temat swojej fryzury!

Olga Figaszewska 24 września 2019 18:35
Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

A jednak! Martyna Wojciechowska zaskoczyła swoich fanów spektakularną metamorfozą na Instagramie. Wielbiciele gwiazdy byli zaskoczeni jej przemianą! Czy rzeczywiście gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie? Podróżniczka zdecydowała się wyjaśnić wszystko za pośrednictwem mediów społecznościowych! 

Fryzura Martyny Wojciechowskiej 

Martyna Wojciechowska jednak nie ścięła włosów. Gwiazda przeszła metamorfozę na potrzeby nowego odcinka programu Kobieta na krańcu świata. Tym razem podróżniczka przyjrzy się sytuacji kobiet w Jerozolimie, a konkretnie ultraortodoksyjnym Żydówkom, które zasłaniają swoje włosy przy użyciu peruk, a nie chust! 

,,AFERA! Od rana telefon się urywa🤣Nie sądziłam, że temat mojej fryzury może być aż tak ważny! Uspokoję wszystkich zainteresowanych, to stylizacja na potrzeby kolejnego odcinka programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA!

Ultraortodoksyjne Żydówki zasłaniają włosy na co dzień i robią to tak sprytnie, że trudno się tego domyślić. Nie używają chust, tylko chowają je pod PERUKAMI, które wyglądają bardziej niż naturalnie!😳 Sklepy perukarskie w Izraelu cieszą się więc dużą popularnością", napisała dziennikarka. 

Fani odetchnęli z ulgą. Niektórzy już po porannym poście zamieszczonym przez gwiazdę domyślali się, że Martyna Wojciechowska nigdy nie poddałaby się tak radykalnej zmianie wyglądu. Fryzura, którą zaskoczyła fanów była łudząco podobna do tej, w której 18 lat temu poprowadziła pierwszą edycję Big Brothera. 

,,Jezu zawału można dostać przez te posty 😁♥️", ,,Uff ulżyło😁", ,,Czekam na ten odcinek, myślę że Żydzi są mistrzami w obchodzeniu zasad, które sami ustalili. Byłam w Jerozolimie w ubiegłym roku i widziałam na własne oczy", czytamy. 

Nowy odcinek Kobiety na krańcu świata już w najbliższą niedzielę o godzinie 11.00!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostre cięcie!😜 M. #helloworld #keepsmiling #fun #martynawojciechowska #freedombymartyna

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

AFERA! Od rana telefon się urywa🤣Nie sądziłam, że temat mojej fryzury może być aż tak ważny! Uspokoję wszystkich zainteresowanych, to stylizacja na potrzeby kolejnego odcinka programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA! Ultraortodoksyjne Żydówki zasłaniają włosy na co dzień i robią to tak sprytnie, że trudno się tego domyślić. Nie używają chust, tylko chowają je pod PERUKAMI, które wyglądają bardziej niż naturalnie!😳 Sklepy perukarskie w Izraelu cieszą się więc dużą popularnością. Więcej już w najbliższą niedzielę o godz. 11:00 w TVN. Przenosimy się do Jerozolimy. Oglądajcie koniecznie!🌎 M. 📸 @marta_pruska #kobietanakrancuswiata #womanattheendoftheworld #travelstories #martynawojciechowska #travel #freedombymartyna #Izrael

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.