Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska skierowała do fanów dramatyczny apel! 

Dziennikarce trudno ukryć emocje! Dlaczego?

Konrad Szczęsny 26 lipca 2018 11:59
Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Czy ten dramatyczny wyścig z czasem uda się wygrać? Kwota, którą należy zebrać w zaledwie tydzień, to aż pół miliona złotych. Bez niej walka małego Mikusia o zdrowie i życie będzie praktycznie niemożliwa. Martyna Wojciechowska za pośrednictwem mediów społecznościowych zaapelowała do swoich fanów, by wsparli tę szlachetną akcję.

Martyna Wojciechowska prosi o pomoc dla małego Mikusia

Martynie Wojciechowskiej trudno było ukryć emocje, gdy opisywała sytuację chłopczyka na Instagramie.

„ZOSTAŁ TYLKO TYDZIEŃ i ogromna kwota do uzbierania - aż 440 tys. zł❗️⏱ Zwracam się do Was z prośbą o cud i głęboko wierzę, że wspólnie uda nam się napisać szczęśliwe zakończenie 🙏 Mikuś ma zaledwie rok, a za sobą tyle cierpienia i walki, które trudno sobie nawet wyobrazić 😔”, rozpoczęła wpis poruszona podróżniczka.

Następnie przedstawiła dramatyczną historię Mikusia, który musi walczyć o życie niemal od chwili narodzin.

„Miał kilka miesięcy, gdy zdiagnozowano u niego NAJZŁOŚLIWSZY DZIECIĘCY NOWOTWÓR - Neuroblastomę. To rak, z którym przegrywa walkę połowa dzieci... Dodatkowo u Mikołaja znaleziono groźną mutację, która pojawia się tylko u starszych dzieci, prawie nigdy u niemowląt. TRWA WYŚCIG Z CZASEM O ŻYCIE MIKUSIA ⏰”, podkreśla z mocą dziennikarka.

Martyna Wojciechowska dodała także, że Mikuś ma za sobą bardzo bolesne metody leczenia, które nie przyniosły pożądanych rezultatów.

„To małe, roczne dziecko ma już za sobą agresywną chemioterapię, operację, megachemię, przeszczep szpiku kostnego. Aby pokonać chorobę, konieczna będzie immunoterapia przeciwciałami anty-GD2 w Niemczech. Terapia nie jest refundowana 😔 Kwota jest zawrotna - 1 milion złotych, dzisiaj brakuje 440 tys. Zbiórka na siepomaga.pl kończy się za kilka dni”, apeluje gwiazda.

Jak pomóc Mikusiowi?

Podała także dokładny sposób pomocy chłopcu.

„Z całego serca proszę Was o pomoc, najmniejsza kwota, każde udostępnienie jest na wagę złota 🙏🙏🙏 Wierzę, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE, wierzę, że uda nam się uratować MIKUSIA ❤️ Bezpośredni link do zbiórki dla małego wojownika na moim instastory”.

Dołączamy się do apelu Martyny Wojciechowskiej i prosimy o wsparcie! Post dostępny poniżej  

 

ZOSTAŁ TYLKO TYDZIEŃ i ogromna kwota do uzbierania - aż 440 tys. zł❗️⏱ Zwracam się do Was z prośbą o cud i głęboko wierzę, że wspólnie uda nam się napisać szczęśliwe zakończenie 🙏 Mikuś ma zaledwie rok, a za sobą tyle cierpienia i walki, które trudno sobie nawet wyobrazić 😔 Miał kilka miesięcy, gdy zdiagnozowano u niego NAJZŁOŚLIWSZY DZIECIĘCY NOWOTWÓR - Neuroblastomę. To rak, z którym przegrywa walkę połowa dzieci... Dodatkowo u Mikołaja znaleziono groźną mutację, która pojawia się tylko u starszych dzieci, prawie nigdy u niemowląt. TRWA WYŚCIG Z CZASEM O ŻYCIE MIKUSIA ⏰ To małe, roczne dziecko ma już za sobą agresywną chemioterapię, operację, megachemię, przeszczep szpiku kostnego. Aby pokonać chorobę, konieczna będzie immunoterapia przeciwciałami anty-GD2 w Niemczech. Terapia nie jest refundowana 😔 Kwota jest zawrotna - 1 milion złotych, dzisiaj brakuje 440 tys. Zbiórka na siepomaga.pl kończy się za kilka dni. Z całego serca proszę Was o pomoc, najmniejsza kwota, każde udostępnienie jest na wagę złota 🙏🙏🙏 Wierzę, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE, wierzę, że uda nam się uratować MIKUSIA ❤️ Bezpośredni link do zbiórki dla małego wojownika na moim instastory. M. #coolhelp #getinvolved #helpneeded #small #warior #goodpeople #togetherwecan #savehim #goodbyecancer #impossibledoesntexist

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.