O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska potwierdziła związek z Przemysławem Kossakowskim?! 

„Nie będę ucinać spekulacji’’

Damian Duda 8 czerwca 2018 12:45

Martyna Wojciechowska jest znów zakochana? Wszystko na to wskazuje! Kiedy prasa kolorowa rozpisywała się na temat partnera podróżniczki, ona milczała. Jednak w ostatnim wywiadzie, którego udzieliła reporterce Dzień Dobry TVN, po raz pierwszy opowiedziała o relacji z Przemysławem Kossakowskim. Czy doniesienia mediów były prawdziwe i Wojciechowska rzeczywiście jest w związku?

Martyna Wojciechowska o Przemysławie Kossakowskim

Tego się nikt nie spodziewał. Podróżniczka, która ma na swoim koncie wiele nieudanych związków, miała odnaleźć spokój i szczęście u boku dziennikarza, Przemysława Kossakowskiego. Kilka tygodni temu oboje zostali przyłapani przez informatorów Na żywo. „Wymieniali czułe uściski, przytulali się do siebie, szeptali sobie do ucha. Na ich twarzach cały czas gościł uśmiech’’, zdradził tygodnik.

Obok tego uczucia nie mogła przejść obojętnie Agnieszka Jastrzębska, która zapytała wprost gwiazdę stacji TVN o to, co łączy ją z Przemysławem Kossakowskim. „Znam Przemka dobrze. Przemek fascynującym mężczyzną jest. Jesteśmy kolegami z pracy, (...) wymieniamy poglądy na temat naszej pracy. Dobrze się znamy i lubimy się. (...) Natomiast pewnie byś chciała, żebym powiedziała coś bardzo ekscytującego... (...) Ja tu miny robię do państwa, ale próbuję jakoś uciec od tego pytania. (...) Nie będę ucinać spekulacji, niech one trwają’’, podkreśliła Wojciechowska.

Myślicie, że podróżniczka tym samym potwierdziła związek ze znanym reporterem? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.