Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Martyna Wojciechowska odzyskała zaginiony portfel! Wiemy, kim jest znalazca

„Jeśli wierzysz w dobro, ono zawsze do ciebie wraca’’

Damian Duda 4 lipca 2018 15:00
Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Martyna Wojciechowska niedawno wystosowała apel do swoich fanów. Na warszawskim Żoliborzu, gdzie obecnie mieszka, podróżniczka zgubiła portfel. Całe szczęście zaginiony przedmiot odnalazł się za sprawą pochodzącego z Iranu Amina.

Martyna Wojciechowska odnalazła portfel

Przykre zdarzenie miało miejsce na Placu Konfederacji w Warszawie. Wówczas gwiazda zaapelowała do znalazcy. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt’’, napisała podróżniczka. Całe szczęście zaginiony portfel odnalazł się. Gwiazda opublikowała zdjęcie z jego znalazcą.

Odzyskałam mój portfel, z całą zawartością. Niemożliwe istnieje. Radość ekstremalna. Poznajcie mojego bohatera. Amin pochodzi z Iranu, od 7 lat mieszka w Polsce. Nie tylko dobre serce, ale i szalenie ciekawy człowiek! Podróżnik, masażysta i barber, który chce zostać...strażakiem! Zawsze powtarzam, że jeśli wierzysz w dobro, to ono zawsze do ciebie wraca. Dobrego dnia wszystkim, a Aminowi podwójnie! M. Ps. Na moją skrzynkę napisało kilka osób, które twierdziły, że mają mój portfel. Tak naprawdę dopiero kiedy wróciłam z tygodniowych wakacji (bez zasięgu w telefonie), mogłam spokojnie zweryfikować te wiadomości. Wyobrażacie sobie moją radość, kiedy jedna z nich okazała się prawdziwa?! Dzięki Amin za cierpliwość!", napisała gwiazda.

 

"Odzyskałam mój portfel, z całą zawartością. Niemożliwe istnieje. Radość ekstremalna. Poznajcie mojego bohatera. Amin pochodzi z Iranu, od 7 lat mieszka w Polsce. Nie tylko dobre serce, ale i szalenie ciekawy człowiek! Podróżnik, masażysta i barber, który chce zostać...strażakiem! 
Zawsze powtarzam, że jeśli wierzysz w dobro to ono zawsze do ciebie wraca
Dobrego dnia wszystkim, a Aminowi podwójnie!
M.
Ps. Na moją skrzynkę napisało kilka osób, które twierdziły, że mają mój portfel. Tak naprawdę dopiero kiedy wróciłam z tygodniowych wakacji (bez zasięgu w telefonie), mogłam spokojnie zweryfikować te wiadomości.
Wyobrażacie sobie moją radość, kiedy jedna z nich okazała się prawdziwa?!
Dzięki Amin za cierpliwość!"
 
 

ODZYSKAŁAM MÓJ PORTFEL, Z CAŁĄ CENNĄ ZAWARTOŚCIĄ! NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE! Radość ekstremalna!!!😜✨🎊🎉 Poznajcie mojego Bohatera 😜👏 Amin pochodzi z Iranu, od 7 lat mieszka w Polsce. Nie tylko dobre serce, ale i szalenie ciekawy człowiek! Podróżnik, masażysta i barber, który chce zostać...strażakiem! 👩🏻‍🚒🚒 Zawsze powtarzam, że jeśli wierzysz w dobro to ono zawsze do ciebie wraca ♻️🌎 Dobrego dnia wszystkim, a Aminowi podwójnie! 😄💪 M. Ps. Na moją skrzynkę napisało kilka osób, które twierdziły, że mają mój portfel 😂 Tak naprawdę dopiero kiedy wróciłam z tygodniowych wakacji (bez zasięgu w telefonie), mogłam spokojnie zweryfikować te wiadomości. Wyobrażacie siebie moją radość, kiedy jedna z nich okazała się prawdziwa?! Dzięki Amin za cierpliwość! 😜 #goodnews #whatastory #impossibledoesntexist #myhero #thankyouthankyou

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.