Martyna Wojciechowska, VIVA! marzec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

„W naszym show-biznesie powoli przeżywamy atak klonów

Martyna Wojciechowska skrytykowała koleżanki z branży?!

Olga Figaszewska 17 grudnia 2018 07:55
Martyna Wojciechowska, VIVA! marzec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Martyna Wojciechowska stawia na naturalność. Dziennikarka i podróżniczka wielokrotnie podkreślała, że piękno przez każdą kulturę rozumiane jest zupełnie inaczej. „Nie ma czegoś takiego, jak kompleksy, czasem wystarczy tylko pojechać na inny kraniec świata a tam się okazuje, że jest to bardzo, bardzo atrakcyjne”, mówiła będąc gościem na kanale Red Lipstick Monster. W ostatnim wywiadzie wypowiedziała się na temat ingerowania kobiet w swój wygląd. 

Martyna Wojciechowska o poprawianiu urody

Każda z nas posiada kompleksy. Walczymy z niedoskonałościami, albo zwyczajnie staramy się je zaakceptować, pokochać siebie takimi jakimi jesteśmy. Jednak w ostatnim czasie coraz więcej kobiet decyduje się na poprawianie swojej urody. W rozmowie z Plejadą, podróżniczka w żartobliwy sposób skomentowała tę modę, którą da się zauważyć również u polskich gwiazd. 

„Mam wrażenie, że w naszym show-biznesie powoli przeżywamy atak klonów. Niektóre moje koleżanki po fachu trudno już poznać. Wiele jest do siebie tak podobnych, że się muszę długo zastanowić, jak ma na imię, bo nie jestem przekonana, czy to na pewno ona, bo te duże usta, ostrzyknięte policzki...”, mówiła Martyna Wojciechowska. 

Za to dziennikarka ceni naturalność i również z niej słynie. Nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, nie ma takiej potrzeby. Dodaje również, że nie zamierza krytykować osób, które jednak się na nią decydują. I zaznacza, że każdy robi to, co uważa za słuszne. A jak Martyna Wojciechowska dba o urodę? 

„Każda kobieta, która jest szczęśliwa, wygląda jak miliony dolarów. Chciałabym pozostać sobą, w ramach zdrowego rozsądku: dobrze się odżywiam, stosuję dobre kosmetyki, czasem nakładam maseczki na twarz”, wyjaśniła w rozmowie z dziennikarzem. 

Nawet jej makijaż jest minimalistyczny i składa się z kilku niezbędnych produktów. Jeszcze niedawno podkreślała, że dodaje jej pewności siebie i często wykonuje podobny na planie swojego programu, a także mogłaby wystąpić w nim... na salonach!  

Martyna Wojciechowska zmarszczki
Fot. instagram.com/@martyna.world

Fot. Piotr Stokłosa

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?