Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. Piotr Molecki/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Suknia panny młodej robi wrażenie!

Olga Figaszewska 16 października 2020 19:49
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub! Szczęśliwą wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał światu ukochany podróżniczki. Suknia panny młodej robi wrażenie! 

Ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Maryna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski darzą się szczerym uczuciem i dbają o siebie na wzajem. Fani kibicują ich związkowi i systematycznie zasypywali ich pytaniami o ślub. Zwłaszcza, że kilka miesięcy temu podróżniczka potwierdziła doniesienia o zaręczynach. 

Zobacz też: Tak wyglądał pierwszy taniec Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Znamy szczegóły ślubu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

oraz: Wyjątkowa sesja ślubna Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Suknia panny młodej robiła wrażenie

„Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić. (...) OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy. M.”, napisała na Instagramie. 

Teraz para poinformowała o kolejnym pięknym wydarzeniu. Martyna Wojciechowska i jej ukochany są już po ślubie!

,,Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze", napisał Przemysław Kossakowski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.