Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. Piotr Molecki/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Suknia panny młodej robi wrażenie!

Olga Figaszewska 16 października 2020 19:49
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub! Szczęśliwą wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał światu ukochany podróżniczki. Suknia panny młodej robi wrażenie! 

Ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Maryna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski darzą się szczerym uczuciem i dbają o siebie na wzajem. Fani kibicują ich związkowi i systematycznie zasypywali ich pytaniami o ślub. Zwłaszcza, że kilka miesięcy temu podróżniczka potwierdziła doniesienia o zaręczynach. 

Zobacz też: Tak wyglądał pierwszy taniec Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Znamy szczegóły ślubu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

oraz: Wyjątkowa sesja ślubna Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Suknia panny młodej robiła wrażenie

„Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić. (...) OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy. M.”, napisała na Instagramie. 

Teraz para poinformowała o kolejnym pięknym wydarzeniu. Martyna Wojciechowska i jej ukochany są już po ślubie!

,,Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze", napisał Przemysław Kossakowski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.