O TYM JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska planuje ślub?! „To jeszcze nie koniec niespodzianek...”

Wraz z Przemysławem Kossakowskim podjęli ważną decyzję

VIVA! 20 sierpnia 2018 19:04

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wydają się być w ciekawym momencie swojej relacji. Z jednej strony, zakochani wciąż mają motyle w brzuchu i żyją chwilą, z drugiej są ze sobą już na tyle długo, że powoli zaczynają myśleć poważniej o wspólnej przyszłości. Tak przynajmniej twierdzi tygodnik Twoje imperium

Martyna Wojciechowska weźmie ślub?

Dziennikarze gazety poddali pod analizę jedno z najnowszych zdjęć podróżniczki, które pojawiło się niedawno na jej Instagramie. Fotografia przedstawiała nowy tatuaż Martyny – wilka. Najciekawszą rzeczą dla redaktorów kolorowego pisma wydał się podpis ilustracji. A szczególnie jego ostatnie zdanie… „WOLNOŚĆ i RODZINA to dla mnie najważniejsze wartości w życiu. Ten wzór musiał pojawić się na moim ciele. WILK jest symbolem SIŁY, WOLNOŚCI, LOJALNOŚCI i troski o WATAHĘ. Wilk to także wytrwałość i niezłomność. OD TERAZ NA ZAWSZE ZE MNĄ. To jeszcze nie koniec niespodzianek…”, napisała w sieci Wojciechowska.

Dziennikarze Twojego imperium zastanawiali się czy gwiazda nie miała może na myśli wyjścia za mąż… Wyliczyli też prezenterce, że już 5 razy była zaręczona i dwa razy uciekła sprzed ołtarza. Czy Przemysław Kossakowski będzie pierwszym, który zatrzyma ukochaną przy sobie na dłużej? Czas pokaże. Naszym zdaniem, w obu przypadkach – czy ze ślubem, czy bez – najważniejsze, żeby para była szczęśliwa.

Przemysław Kossakowski zajmuje się córką Martyny Wojciechowskiej

Odchodząc od tematu ślubu, para podejmuje się innych ważnych decyzji, które zbliżają ich do siebie. Jednym z najnowszych pomysłów jest ten, by podczas nagrań nowych odcinków Kobiety na krańcu świata córka Martyny, Marysia, została pod opieką Kossakowskiego. Dziennik Fakt poinformował, że dziewczynka spędzi koniec wakacji w podlaskim domku podróżnika.

Podczas ostatniego spotkania z Martyną Wojciechowską zapytaliśmy ją, kto zajmuje się córką, gdy realizowane są nagrania do programu TVN. „Mam bardzo komfortową sytuację z moimi cudownymi rodzicami. Marysia ma wspaniałą babcię, ale też zaufane grono naszych przyjaciół. Ja w ogóle staram się, żeby na czas moich wyjazdów, także Marysia miała zaplanowane jakieś podróże, obozy, wycieczki. Właśnie dlatego program kręcimy najczęściej w wakacje”, usłyszeliśmy od Martyny.

Może więc wyjazd na Podlasie jest jednym z tych, które zostały zaplanowane dla Marysi. Jeśli to prawda to jesteśmy pewni, że dziewczynka spędzi z Przemkiem Kossakowskim niezapomniany czas. Choćby na zdjęciach widać, że ta dwójka dogaduje się genialnie. I niech tak pozostanie!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.