JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na nowym zdjęciu. Ono zdradza wszystko o ich relacji!

Dziennikarka podpisała je dość dwuznacznie...

Rafał Kowalski 26 sierpnia 2019 14:00
JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi

W czerwcu zeszłego roku do mediów przedostały się pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, że znani podróżnicy są parą. Dziś, dziennikarka i gwiazdor TTV tworzą, mocny i szczęśliwy związek. Choć nie obyło się ostatnio bez plotek sugerujących, że zakochani się rozstali… Jak skomentowali to sami zainteresowani?

Romantyczne zdjęcie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Dziennikarze jednego z tygodników zasugerowali, że przez nadmiar pracy Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski mają kryzys. „”Dla nich życie to nieustanna podróż. Częściej do siebie dzwonią, niż rozmawiają w realnym życiu. Mijają się w biegu i żyją szybko. Ciężko im stworzyć ciepły, bezpieczny dom, o którym oboje marzą […] Dlatego dziś oboje chcą dokończyć swoje projekty, a później zrobić sobie przerwę. Zrozumieli, że potrzebują tego, jeśli chcą być szczęśliwi", miał powiedzieć przyjaciel pary w rozmowie z Życiem na gorąco.

Część wielbicieli zakochanych zmartwiła ta informacja, ale najnowsze zdjęcie opublikowane na Instagramie podróżniczki, jest najlepszym, pozytywnym komentarzem do całej sprawy. Martyna Wojciechowska pokazała fotografię, na której ukochany całuje ją w policzek. „Co dzieje się w Amsterdamie, zostaje w Amsterdamie”, napisała tajemniczo dziennikarka.

Przypomnijmy, że para poznała się w zeszłym roku w studiu Dzień Dobry TVN. Przemek Kossakowski mocno zabiegał o kontakt z gwiazdą stacji, ale jej pierwsza wymiana do pasjonata niebezpiecznych wypraw nie była miła... „Wiadomość była pełna pasji i prawdziwego gniewu. Okazało się, że [Martyna] przypadkowo natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrajną nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekosystem. Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj...", mówił Przemek Kossakowski w Twoim Stylu i dodał, że dziennikarki nie da się tak po prostu zdobyć. Trzeba na nią zasłużyć.

Jemu się to udało… Jak myślicie, czy podpis pod zdjęciem Martyny Wojciechowskiej ma jakieś drugie dno i w Amsterdamie wydarzył się jakiś ważny moment dla jej związku..? 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
Fot. Instagram @przekossakowski

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.