Martyna Gliwińska
Fot. instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Gliwińska promienieje w ósmym miesiącu ciąży!

Celebrytka niebawem po raz pierwszy zostanie mamą

REDAKCJA VIVA! 30 stycznia 2020 15:49
Martyna Gliwińska
Fot. instagram

Martyna Gliwińska lada chwila po raz pierwszy zostanie mamą. Do niedawna ciążowe krągłości byłej partnerki Jarosława Bieniuka ciężko było dostrzec. Dziś przyszła mama jest już w ósmym miesiącu ciąży, a swój zaokrąglony brzuszek chętnie prezentuje na swoim Instagramie. Jej najnowsze zdjęcie zachwyciło internautów! 

Martyna Gliwińska w ciąży

Do tej pory Martyna Gliwińska skrzętnie ukrywała ciążowy brzuszek, poza jednym zdjęciem, na którym próbowała go maskować pod grubą kurtką. W Wigilię postanowiła zaprezentować go światu w pełnej krasie. Była partnerka Jarosława Bieniuka opublikowała fotografię, na której stoi pod choinką i trzyma na nim ręce. Stylizacja, którą miała na sobie, idealnie podkreśliła sporych rozmiarów krągłości. 29-latka opatrzyła zdjęcie dosyć zabawnym podpisem, nawiązującym do świątecznego ucztowania: „Kolacja wigilijna jak widać była u mnie syta”, mogliśmy przeczytać na jej Instagramie. 

Projektantka wnętrz kompletowała niedawno wyprawkę dla maleństwa, przygotowywała pokoik dziecięcy. Jak sama pisze, jest już w 34. tygodniu ciąży. Martyna Gliwińska podzieliła się najnowszym zdjęciem, na którym prezentuje swoje ciążowe krągłości. Widać, że promienieje! Zobaczcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez martyna gliwińska ® (@martyna.gliwinska)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.