Martyna Gliwińska
Fot. instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Gliwińska urządza pokoik dla dziecka. Pokazała zdjęcia

Była partnerka Jarosława Bieniuka zaskakuje

Konrad Szczęsny 17 listopada 2019 17:49
Martyna Gliwińska
Fot. instagram

Ta ciąża wywołała w mediach istną sensację! Dwa tygodnie temu wyszło na jaw, że Martyna Gliwińska spodziewa się dziecka Jarosława Bieniuka. Oskarżyła jednak partnera, że nie chce jej wspierać, ponieważ jest temu przeciwna jego mama. Mimo skandalu i dużych emocji, wszystko wskazuje na to, że 28-latka skupia się obecnie na pozytywnych stronach oczekiwania na dziecko. Najnowsza publikacja jest dowodem, że myśli już o urządzeniu pokoiku dla dziecka!

Martyna Gliwińska szuka inspiracji. Tak chce urządzić pokoik dla dziecka

Martyna Gliwińska opublikowała na swoim profilu serię fotografii, na których widoczne są wnętrza pokoików dla dzieci. Skierowała przy tym apel do przyszłych rodziców, by urządzali je... w dobrym guście.

„Dziś coś dla przyszłych rodziców! Pamiętajcie, że pokoik dla Waszego dziecka nie musi być różowy, landrynkowy, w koronki i falbanki (choć może, kwestia fantazji ;))! Wasze dziecko to mały człowiek, który też doceni dobry design  Enjoy”, podpisała zdjęcia Martyna Gliwińska.

Płeć dziecka Martyny Gliwińskiej. Termin porodu

Według dostępnych informacji, była partnerka Jarosława Bieniuka urodzi swoje pierwsze dziecko wiosną 2020 roku. Z kolei w ostatnim czasie dużo mówiło się o tym, że projektantka wnętrz spodziewa się chłopca - jedna z internautek napisała tak w komentarzu, zaś Martyna Gliwińska go polubiła.

Związek Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka

Ciągłe rozstania i powroty - tak można określić relację 28-latki i partnera zmarłej w 2014 roku Ani Przybylskiej. O tym, że spotyka się ona z byłym piłkarzem media poinformowały po raz pierwszy w 2016 roku. Ostatecznie, mimo wielu prób ratowania związku, Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk rozstali się. Projektantka wnętrza jest obecnie w ciąży, jednak wiele wskazuje na to, że dziecko będzie wychowywała samotnie...  

Czy Martyna Gliwińska urządzi pokoik dla swojego dziecka w stylu, który widzimy na zdjęciach?

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska spotykali się od 2016 do 2019 roku:

 

Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk
Fot. Kurnikowski/Akpa

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.