Agnieszka Kubera, siostra Ani Przybylskiej, o nowym związku Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Była ukochana wspiera Jarosława Bieniuka po oskrażeniu o gwałt: „Zawsze przy nim będę!”

Martyna Gliwińska udzieliła mediom emocjonalnej wypowiedzi

Rafał Kowalski 15 lipca 2019 11:59
Agnieszka Kubera, siostra Ani Przybylskiej, o nowym związku Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk nie są już razem od około półtora roku, ale parę regularnie można spotkać na ulicach Trójmiasta. Wszystko dlatego, że jak ujawniła projektantka wnętrz w wywiadzie dla Super Expressu, były partner Anny Przybylskiej potrzebuje jej wsparcia. Jak o swojej relacji z byłym piłkarzem mówi 28-latka?

Martyna Gliwińska o Jarosławie Bieniuku

Trzy miesiące temu jedna z modelek oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt i podanie środków psychoaktywnych. I choć dotychczasowe prace prokuratury wskazują na to, że były piłkarz został wrobiony w całą sprawę, to i tak on i jego dzieci mocno przeżyli ostatnie miesiące. Na szczęście cała czwórka może liczyć na wsparcie byłej partnerki Bieniuka. „Jestem przy Jarku i będę zawsze, bo tak postępują prawdziwi przyjaciele. Przez trzy lata trwania naszego związku bardzo zżyłam się z jego dziećmi, a one ze mną. Nie mogę ich teraz tak zostawić”, wyznała Martyna Gliwińska SE.pl.

Projektantka wnętrz dodała, że czuje się w pewien sposób wyróżniona. „Jestem wobec Jarka szczera, a on zdaje sobie sprawę z tego, że musi otaczać się ludźmi, którzy chcą jego dobra. Miło mi, że zalicza mnie do tego grona i zrobię wszystko co w mojej mocy, by pomóc mu odzyskać spokój. Nikt z państwa nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo on to wszystko przeżył, jak cierpią jego dzieci. To zdarzenie odmieniło go i może dzięki temu dziś rozumiemy się bez słów i zawsze miło spędzamy czas. Ja go nie skreśliłam, a dla dzieci zawsze będzie ukochanym tatą”, dodała w wywiadzie dla dziennika.

W tym przypadku okazało się, że można się przyjaźnić nawet po skończeniu związku. Wierzymy, że dzięki wsparciu byłej ukochanej, Jarosław Bieniuk oraz jego pociechy szybko odzyskają równowagę i spokój. 

Martyan Gliwińska w szarej sukience

Jarosław Bieniuk z dziećmi, Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.