O TYM SIĘ MÓWI

Była ukochana wspiera Jarosława Bieniuka po oskrażeniu o gwałt: „Zawsze przy nim będę!”

Martyna Gliwińska udzieliła mediom emocjonalnej wypowiedzi

Rafał Kowalski 15 lipca 2019 11:59
Agnieszka Kubera, siostra Ani Przybylskiej, o nowym związku Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk nie są już razem od około półtora roku, ale parę regularnie można spotkać na ulicach Trójmiasta. Wszystko dlatego, że jak ujawniła projektantka wnętrz w wywiadzie dla Super Expressu, były partner Anny Przybylskiej potrzebuje jej wsparcia. Jak o swojej relacji z byłym piłkarzem mówi 28-latka?

Martyna Gliwińska o Jarosławie Bieniuku

Trzy miesiące temu jedna z modelek oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt i podanie środków psychoaktywnych. I choć dotychczasowe prace prokuratury wskazują na to, że były piłkarz został wrobiony w całą sprawę, to i tak on i jego dzieci mocno przeżyli ostatnie miesiące. Na szczęście cała czwórka może liczyć na wsparcie byłej partnerki Bieniuka. „Jestem przy Jarku i będę zawsze, bo tak postępują prawdziwi przyjaciele. Przez trzy lata trwania naszego związku bardzo zżyłam się z jego dziećmi, a one ze mną. Nie mogę ich teraz tak zostawić”, wyznała Martyna Gliwińska SE.pl.

Projektantka wnętrz dodała, że czuje się w pewien sposób wyróżniona. „Jestem wobec Jarka szczera, a on zdaje sobie sprawę z tego, że musi otaczać się ludźmi, którzy chcą jego dobra. Miło mi, że zalicza mnie do tego grona i zrobię wszystko co w mojej mocy, by pomóc mu odzyskać spokój. Nikt z państwa nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo on to wszystko przeżył, jak cierpią jego dzieci. To zdarzenie odmieniło go i może dzięki temu dziś rozumiemy się bez słów i zawsze miło spędzamy czas. Ja go nie skreśliłam, a dla dzieci zawsze będzie ukochanym tatą”, dodała w wywiadzie dla dziennika.

W tym przypadku okazało się, że można się przyjaźnić nawet po skończeniu związku. Wierzymy, że dzięki wsparciu byłej ukochanej, Jarosław Bieniuk oraz jego pociechy szybko odzyskają równowagę i spokój. 

Martyan Gliwińska w szarej sukience

Jarosław Bieniuk z dziećmi, Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.