Martyna Gliwińska
Fot. instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Niedawno po raz pierwszy została mamą. Martyna Gliwińska zdradziła imię dziecka!

Jest bardzo tradycyjne

Gabriela Czernecka 31 marca 2020 09:53
Martyna Gliwińska
Fot. instagram

Martyna Gliwińska w połowie marca po raz pierwszy została mamą. Prywatność jest dla niej niezwykle ważna, dlatego rzadko komentowała wszelkie doniesienia mediów na temat swojej ciąży czy dziecka. Teraz sama postanowiła jednak zdradzić, jak ma na imię jej syn. Poznajcie szczegóły.

Martyna Gliwińska imię dziecka

Martyna Gliwińska niedawno po raz pierwszy została mamą. Dotychczas rzadko dzieliła się z fanami informacjami na temat swojego stanu. Nie udzielała wywiadów i zaledwie raz odniosła się do plotek powielanych w mediach. Sporo zdradzała jednak na Instagramie gdzie publikowała swoje przemyślenia na temat błogosławionego stanu. „Ostatnie tygodnie ciąży to już prawdziwy hardcore. Dzisiaj moja fizjo powiedziała, że swoimi opowieściami i narzekaniem mogłabym skutecznie odciągnąć kobiety od decyzji o zajściu w ciążę”, podzieliła się z fanami swoimi odczuciami za  pośrednictwem InstaStories.

19 marca media podały, że Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostali rodzicami. Martyna Gliwińska urodziła chłopca. Od tamtego czasu żadne z nich nie komentowało w prasie swojego szczęścia. Widać było, że prywatność dziecka jest dla nich najważniejsza. Młoda mama postanowiła na własnych zasad zdradzić, jak ma na imię jej syn. Na swoim Instastories dodała zdjęcie, na którym widzimy luksusową białą koszulę dla chłopca, na której wyhaftowano imię chłopca. Dzięki temu wiemy, że syn Jarosława Bieniuka ma na imię Kazik. 

Martyna Gliwińska postawiła na tradycyjne imię dla syna. Podoba Wam się?  

Martyna Gliwińska imię dziecka
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.