Cristiano Ronaldo
Fot. Instagram @cristiano
O NIM SIĘ MÓWI

Były współpracownik ostro o Cristiano Ronaldo! Padły mocne słowa

„Samolub, czeka aż inni mu pogratulują”, twierdzi Martin Edwards

Konrad Szczęsny 16 kwietnia 2019 20:49
Cristiano Ronaldo
Fot. Instagram @cristiano

Były prezes Manchesteru United, w którego barwach w latach 2003-2009 grał Cristiano Ronaldo, wypowiedział się na temat meczu, który klub rozegrał niedawno z FC Barceloną. Przy tej okazji postanowił wbić bolesną szpilę... obecnemu napastnikowi Juventusu Turyn!

Martin Edwards, były prezes Manchesteru United, o Cristiano Ronaldo i Leo Messim

Martin Edwards w wywiadzie nie szczędził ciepłych słów Leo Messiemu, naczelnej gwieździe hiszpańskiego klubu. Nie ukrywa, że uważa go za jednego z najlepszych piłkarzy, jakich miał okazję podziwiać na boisku.

„Widziałem tylko dwóch piłkarzy, którzy mnie zachwycili: Pele i Alfredo Di Stefano. Myślę, że Messi jest na tym samym poziomie, jeśli nie wyższym”, stwierdził w rozmowie z La Gazzetta Dello Sport.

Niestety, odniósł się również do byłej gwiazdy Manchesteru United i porównał go z Messim. Padły dosyć mocne słowa.

„Porównanie Ronaldo i Messiego? Wydaje mi się, że Argentyńczyk jest w większym stopniu piłkarzem zespołowym. To widać nawet po sposobie, w jakim cieszy się z goli. Podchodzi wówczas do kolegów, jest razem z nimi. Cristiano jest bardziej samolubny, często świętuje osobno. Oczekuje, że to inni do niego przybiegną ”, stwierdził gorzko.

Dodał, że gdy pierwszy raz zobaczył Portugalczyka na boisku, był pod jego dużym wrażeniem. Nie odmawia mu również wybitnych technicznych umiejętności, jeśli chodzi o karierę piłkarską.

„Pierwszy raz widziałem Ronaldo, gdy miał 18 lat. To był mecz z Boltonem na początku sezonu. Byłem podekscytowany. Robił wtedy świetne sztuczki. Miał wielki talent. Od tego czasu bardzo się rozwinął. Nikt nie mógł się tego spodziewać. Nawet Alex Ferguson”, komplementował Martin Edwards.

Czy Cristiano Ronaldo zechce odpowiedzieć na tę krytykę jego zachowania?  

Cristiano Ronaldo, Real Madryt, ciało Ronaldo
Fot. East News

Cristiano Ronaldo, Real Madryt, ciało Ronaldo
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.