Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Marta Żmuda Trzebiatowska została mamą po raz drugi! Aktorka zachowała poród w tajemnicy

Gwiazda opuściła szpital w towarzystwie męża

Rafał Kowalski 22 maja 2020 18:11
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula właśnie zostali rodzicami po raz drugi. Małżonkowie są już rodzicami 2,5-letniego Bruna, który od kilku dni ma rodzeństwo. Aktorzy nie poinformowali mediów i fanów o tej radosnej nowinie, ale gdy wychodzili ze szpitala, natrafili na paparazzich…

Marta Żmuda Trzebiatowska została mamą drugi raz – płeć, imię dziecka

Choć aktorka i jej mąż osobiście nie przekazali swoim wielbicielom tego, że zostali rodzicami kolejnego dziecka, to w sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać, że Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula odwiedzili szpital z noworodkiem w nosidełku. Redakcja Faktu twierdzi, że gwiazda musiała urodzić drugie dziecko wcześniej, niż w dniu wykonania fotografii, ponieważ według relacji dziennika młodzi rodzice przybyli do kliniki już z nosidełkiem – prawdopodobnie na badania dziecka.

Wielu fanów pary zastanawia się, jakiej płci jest ich druga pociecha. Na razie nie wiadomo, czy Bruno będzie miał siostrę czy brata. Dzieciątko ze zdjęć ma na sobie różową czapeczkę, ale przykryte jest kocykiem niebieskim. Wybrane kolory nie pomogą więc ciekawskim w rozwiązaniu zagadki... Nieznane jest też imię dziecka – wciąż czekamy na oficjalne informacje.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula: dzieci

Przypomnijmy, że pod koniec 2019 roku w mediach pojawiła się informacja o tym, że Marta Żmuda Trzebiatowska jest w kolejnej ciąży. Aktorka nie komentowała tych doniesień, a podczas jednej z premier filmowych starannie zakrywała brzuch. Przy okazji świąt Boże Narodzenia skomentowała jednak głośne doniesienia. „,Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę robić z tego „wielką tajemnice”, ale dlatego że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie”, zaczęła swój post, a później nie wprost, ale nawiązała do tego, że spodziewa się dziecka.

„Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę.❤ Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła - życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia!", dopisała w sieci.

Aktorka rzadko od tej pory pokazywała się publicznie, ale wszystko stało się jasne, gdy na początku marca była obecna na gali Orły 2020. Jej piękna kreacja zdecydowanie podkreślała ciążowy brzuszek. Ostatnie tygodnie przed porodem aktorka spędziła w domu – taki scenariusz wymusiła obowiązkowa izolacja, którą 35-latka wykorzystywała nie tylko na zasłużony odpoczynek, lecz także na kręcenie domowego serialu internetowego.

Dziś na pewno większość sił młoda mama wykorzystuje na opiekę nad dwoma pociechami, ale i na kontakt z fanami. Dowód? Marta Żmuda-Trzebiatowska regularnie dodaje na Instagramie kolejne InstaStories – choćby przed chwilą.

Szczęśliwym rodzicom życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Orły 2020, Orły, pary, Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula
Fot. VIPHOTO/East News

Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?