Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ SIĘ MÓWI

Marta Żmuda Trzebiatowska skomentowała plotki o ciąży!

Potwierdziła radosną nowinę?

Olga Figaszewska 20 grudnia 2019 11:25
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula w przyszłym roku zostaną po raz drugi rodzicami! Do tej pory nie komentowali medialnych doniesień. W końcu aktorka postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Marta Żmuda Trzebiatowska komentuje informacje o ciąży

Na Instagramie aktorki pojawił się osobisty wpis. Marta Żmuda Trzebiatowska odniosła się w nim do plotek o ciąży, które w ostatnim czasie pojawiały się w sieci.

,,Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę robić z tego „wielką tajemnice”, ale dlatego że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie", napisała aktorka.


Gwiazda nie mogła przejść obojętnie obok gratulacji i życzeń od swoich wielbicieli.

,,Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę.❤️ Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła - życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia!", zakończyła.

„Kochani gratulacje ❤️❤️”, napisała Paulina Krupińska. ,,I to lubię. Nie trzeba wszystkiego pokazywać światu, tylko zostawić to dla siebie. Piękna para , życzę wszystkiego dobrego i Wesołych Świąt ❤️”, „2+ 2 to brzmi dumnie! Wszystkiego co najlepsze ”, „Gratuluję ogromnie ❤️❤️”, nie zawiedli w komentarzach fani gwiazdy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę robić z tego „wielką tajemnice”, ale dlatego że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie.❤️ Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę.❤️ Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła - życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia! #allyouneedislove 📸 @5czwartych

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.