Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Marta Żmuda Trzebiatowska potwierdziła narodziny drugiego dziecka

„Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć”

Redakcja VIVA! 24 maja 2020 15:53
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula po raz drugi zostali rodzicami. Aktorka do końca zachowała informację o porodzie w tajemnicy. Szczęśliwi rodzice długo nie potwierdzali tej informacji oficjalnie. Teraz na profilu gwiazdy pojawił się wymowny wpis!

Marta Żmuda Trzebiatowska potwierdza narodziny drugiego dziecka

Cała rodzina nie posiada się z radości! Choć aktorska para pilnie strzeże swojej prywatności, to kila dni temu w sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać, że Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula wychodzili ze szpitala.

W niedzielę Marta Żmuda Trzebiatowska potwierdziła, że wraz z mężem powitali na świecie drugie dziecko. Para nie zdradziła płci maleństwa. A w mediach społecznościowych zamiast zdjęcia z dzieciątkiem, pojawił się poruszający wiersz i podpis. 

„Skarbie mój, klejnocie, mój cudzie. Pozostań w cieple, w twierdzy moich ramion. Choć przez kilka lat niech Ci nie grozi ten świat. (...) Obiecuję na całe życie, że otworzę przed tobą ramiona, kiedy wyrządzisz sobie krzywdę. Rozproszę ból za dotknięciem magicznego buziaka. A potem posadzę cię z powrotem na siodełko. Wstawaj! Dalej! Szybciej niż wiatr!", czytamy.

,,Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć - mama", dodała Marta Żmuda Trzebiatowska. 


Fani pospieszyli z gratulacjami: ,,Tak pani Marto, bycie matką to wielka rzecz", ,,Gratulacje! Dużo zdrowia dla Pani i dzidziusia ", ,,Gratulacje Marta i Kamil wszystkiego dobrego buziaki trzymaj się kochana". 

Serdecznie gratulujemy. Życzymy wszystkiego dobrego dla mamy i maluszka! 

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula, Orły 2020

Orły 2020, Orły, pary, Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.