Marta Żmuda Trzebiatowska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży!

Aktorka i jej mąż, Kamil Kula, spodziewają się drugiego dziecka

Konrad Szczęsny 18 grudnia 2019 15:19
Marta Żmuda Trzebiatowska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wspaniałe wieści! Jak podają media, Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula spodziewają się dziecka. Aktorka nie komentuje póki co tych rewelacji, ale jej bliscy nie mają wątpliwości, że para przywita niebawem na świecie drugie dziecko.

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży

Informację jako pierwszy podał serwis Party.pl. Według osób blisko związanych z aktorką, w przyszłym roku Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż, Kamil Kula, powitają na świecie drugie dziecko. Póki co nie wiadomo, który to miesiąc ciąży. Sami zainteresowani również nie odnieśli się jeszcze do tych rewelacji, jednak biorąc pod uwagę ostatnie publiczne wyjście 34-latki (nagranie programu „Jaka to melodia”) i jej luźną stylizację, można wnioskować, że w doniesieniach tych jest duża doza prawdopodobieństwa.

Dzieci Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kamila Kuli

Para wzięła ślub w tajemnicy przed mediami we wrześniu 2015 roku. Dwa lata później powitali na świecie pierwsze dziecko. Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła synka, któremu zdecydowali się nadać imię Bruno. Płeć drugiego maleństwa nie jest póki co znana.  

Marta Żmuda Trzebiatowska na nagraniu programu „Jaka to melodia”, 13 grudnia 2019:

Marta Żmuda-Trzebiatowska, 2019
Fot. VIPHOTO/East News

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula wychowują już dwuletniego synka Bruna:

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.