Z ŻYCIA GWIAZD

Marta Manowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Bardzo się zmieniła?

Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół!

Olga Figaszewska 26 marca 2019 14:42

Emanuje pozytywną energią... Marta Manowska, prowadząca program Rolnik szuka żony i Sanatorium miłości dostaje mnóstwo listów, ludzie uśmiechają się do niej na ulicy. Programy mają kilkumilionową widownię, a przyciąga ją również Marta, która odkryła w sobie talent do prowadzenia rozmów ze zwykłymi ludźmi. Gwiazda niedawno podzieliła się ze swoimi obserwatorami uroczym zdjęciem z dzieciństwa. Bardzo się zmieniła?

Marta Manowska na zdjęciu z dzieciństwa

Gwiazdy chętnie zamieszczają w mediach społecznościowych swoje zdjęcia z dzieciństwa. Do ich grona dołączyła również Marta Manowska! „Dziś w przelocie i szybkich porządkach między zdjęciami znalazłam jeden z większych moich skarbów. Był w portfelu z czasów studiów. Wzorowy uczeń. 😁❤️ MACIE TAKIE SKARBY?”, napisała na Instagramie pod zdjęciem sprzed lat.

Fotografia jest naprawdę słodka, a powrót do wspomnień spotkał się z natychmiastowym odzewem ze strony jej fanów. Obserwatorzy dziennikarki zwrócili uwagę na jeden szczegół... Gwiazda od najmłodszych lat zachwycała zniewalającym uśmiechem!

„MARTA 💓💓💓 uśmiech miałaś zawsze zniewalajacy 😘😘😘”, „Marta, co ja Ci mogę powiedzieć? Nic się nie zmieniłaś 😂”, „Ten sam uśmiech, niesamowite 😍”, zauważają w komentarzach.

Trudno się z nimi nie zgodzić! My jesteśmy oczarowani!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.