Z ŻYCIA GWIAZD

Marta Manowska podzieliła się z fanami wspólnym zdjęciem z mamą

Wyglądają jak siostry!

Olga Figaszewska 1 maja 2019 15:41

Marta Manowska zaskoczyła swoich obserwatorów. Prowadząca Rolnik szuka żony i Sanatorium miłości opublikowała w sieci wspólne zdjęcia z mamą! Wielbiciele dziennikarki nie mają wątpliwości, po kim Marta Manowska odziedziczyła urodę!

Marta Manowska na zdjęciu z mamą. Są do siebie podobne?

Zazwyczaj chroni swoją prywatność i dba również o przestrzeń swoich najbliższych. Tym razem Marta Manowska zrobiła. Okazuje się, że dziennikarka niedawno stworzyła kolekcję biżuterii. Do kampanii zaprosiła swoją mamę. A efekty tej współpracy możemy zaobserwować na Instagramie gwiazdy.

„Z okazji zbliżającego się dnia Matki. Ale nie tylko ❤️ Bycie mamą to najbardziej wyjątkowe uczucie. (…) Pokaż jak dumna jesteś z tego, ze jesteś MAMĄ! Bądź szczęśliwa! Bądź blisko! Bądź zawsze! Dziękuję mamo ❤️ #mothersday#mother #motherhood ”, napisała Marta Manowska.

Fani prezenterski są zachwyceni tym projektem i nie szczędzą komplementów pod wspólnym zdjęciem.

„Dwie piękne kobietki. Już wiem po kim jesteś taka śliczna ”, „Ślicznie obie jak siostry😘💗 ”, „Ale pięknie😁❤️gratuluję nowych wyzwań, ten rok jest tego pełen u Ciebie 😘 ”, czytamy. ZOBACZ ZDJĘCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani! Z wielką radością przedstawiam Wam moją autorską kolekcję #mama, którą stworzyłam specjalnie dla marki @crocodoro , której jestem współzałożycielką. Z okazji zbliżającego się dnia Matki. Ale nie tylko ❤️ Bycie mamą to najbardziej wyjątkowe uczucie. Wiem, że chcesz opowiadać o tym wszystkim, chcesz dzielić się swoim szczęściem... Dzięki biżuterii @crocodoro oznajmisz to całemu światu, każdego dnia! Pokaż jak dumna jesteś z tego, ze jesteś MAMĄ! Bądź szczęśliwa! Bądź blisko! Bądź zawsze! Kolekcja już dostępna na www.crocodoro.pl Dziękuję Mamo ❤️ #mothersday #mother #motherhood

Post udostępniony przez MARTA MANOWSKA (@martamanowska)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.