Marta Glik, Kamil Glik
Fot. Instagram/@martaglik
O TYM SIĘ MÓWI

Marta Glik zdradziła imię swojej drugiej córeczki!

Oryginalnie!

Olga Figaszewska 23 marca 2019 12:02
Marta Glik, Kamil Glik
Fot. Instagram/@martaglik

Niedawno spełniło się kolejne marzenie Marty i Kamila Glików. Szczęśliwi rodzice powitali na świecie drugą pociechę. Jakie imię wybrali dla swojej córeczki?

Marta i Kamil Glikowie: jakie imię wybrali dla drugiej córeczki?

Marta Glik kilka tygodni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. Wraz z mężem powitali na świecie swoje drugie dziecko. „Nasza Księżniczka już z nami 💖🤱🏼Kocham ❤️ @kamilglik25 ”, napisała gwiazda.

Teraz żona Kamila Glika opublikowała piękną, rodzinną sesję. Niektóre fotografie są naprawdę rozczulające. Widzimy na nich maleństwo w objęciach starszej siostry, Victorii. W opisie postu pojawiło się również imię najmłodszej pociechy Maty i Kamila Glików. Jest naprawdę oryginale!

„Victoria & Valentina 💖 ”, zdradziła żona piłkarza. A fani w komentarzach chętnie wyrażali swój zachwyt.

„Cudowne siostrzyczki 🤩😍💋❤️”, ,,Piekne imie Valentina”, „Boskie imię ❤️😍”, „Przepiękne księżniczki 💕🤩 siła sióstr 😍🤩”, „Co za piękna pamiątka! Siła sióstr ❤️ Będzie je łączyła niesamowita więź 😘 Całusy dla całej rodzinki! ”, czytamy. 

Jak Wam się podoba? My jesteśmy zachwyceni!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👨‍👩‍👧‍👧Rodzina.. to co najcenniejsze w życiu 🙏🏻❤️ Miłość bezgraniczna ❤️

Post udostępniony przez Marta Glik (@martaglik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Victoria & Valentina 💖

Post udostępniony przez Marta Glik (@martaglik)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.