Mariola Bojarska-Ferenc, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI!

Mariola Bojarska-Ferenc krytykuje otyłość Dominiki Gwit! 

„Zdrowie jest ważniejsze, niż zwykła przyjemność”

Monika Katarzyna Krupska 13 czerwca 2018 17:31
Mariola Bojarska-Ferenc, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Od kilku miesięcy Dominika Gwit zapewnia, że „czuje się piękna w rozmiarze XL”. Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę, jednak później dopadł ją efekt jojo. Dominika upracie broni swojej sylwetki, jednak jej zdania nie podziela Mariola Bojarska-Ferenc. Co mówi trenerka? 

Zdrowie Dominiki Gwit

„Ja bym nie epatowała aż tak, że otyłość jest fajna. Pamiętajmy, że tutaj nie chodzi o estetykę, bo to czy ludziom Dominika się podoba, to jest odrębna sprawa. Mówimy tutaj w kontekście zdrowia. Otyłość niesie ze sobą mnóstwo problemów”, mówi z rozmowie z Wideoportalem. 

Dodaje, że osoby z dużą nadwagą cierpnią na wiele chorób. „To są problemy ze stawami, kręgosłupem, wzrokiem, sercem, cukrzycą, potencją. Otyłość zwiększa możliwość zachorowania na nowotwory. Jeśli wytykamy komuś nadwagę, to nie dlatego, że chcemy sprawić przykrość, tylko że chcemy zadbać o ich zdrowie. Chyba że ktoś nie chce żyć zbyt długo”, komentuje. 

„Mam nadzieję, że do Dominiki dotrze, że zdrowie jest ważniejsze, niż zwykła przyjemność”, kończy Mariola.  

 

#majoweczka #happiness #love #naprzekormodzienienaplazy🤣😍😍😍😎😎😎

Post udostępniony przez Dominika Gwit (@dominikagwit)

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.