Mariola Bojarska-Ferenc, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI!

Mariola Bojarska-Ferenc krytykuje otyłość Dominiki Gwit! 

„Zdrowie jest ważniejsze, niż zwykła przyjemność”

Monika Katarzyna Krupska 13 czerwca 2018 17:31
Mariola Bojarska-Ferenc, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Od kilku miesięcy Dominika Gwit zapewnia, że „czuje się piękna w rozmiarze XL”. Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę, jednak później dopadł ją efekt jojo. Dominika upracie broni swojej sylwetki, jednak jej zdania nie podziela Mariola Bojarska-Ferenc. Co mówi trenerka? 

Zdrowie Dominiki Gwit

„Ja bym nie epatowała aż tak, że otyłość jest fajna. Pamiętajmy, że tutaj nie chodzi o estetykę, bo to czy ludziom Dominika się podoba, to jest odrębna sprawa. Mówimy tutaj w kontekście zdrowia. Otyłość niesie ze sobą mnóstwo problemów”, mówi z rozmowie z Wideoportalem. 

Dodaje, że osoby z dużą nadwagą cierpnią na wiele chorób. „To są problemy ze stawami, kręgosłupem, wzrokiem, sercem, cukrzycą, potencją. Otyłość zwiększa możliwość zachorowania na nowotwory. Jeśli wytykamy komuś nadwagę, to nie dlatego, że chcemy sprawić przykrość, tylko że chcemy zadbać o ich zdrowie. Chyba że ktoś nie chce żyć zbyt długo”, komentuje. 

„Mam nadzieję, że do Dominiki dotrze, że zdrowie jest ważniejsze, niż zwykła przyjemność”, kończy Mariola.  

 

#majoweczka #happiness #love #naprzekormodzienienaplazy🤣😍😍😍😎😎😎

Post udostępniony przez Dominika Gwit (@dominikagwit)

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…