MaRina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

MaRina świętowała kolejny sukces! Fani nie szczędzą jej słów uznania

Olga Figaszewska 11 czerwca 2017 19:35
MaRina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

MaRina ma kolejny powód do świętowania! Na swoich mediach społecznościowych podzieliła się z fanami wyjątkową wiadomością. O co chodzi?

 

Zobacz też: Polskie WAGs aktywnie zagrzewały swoich mężów do walki! Czy to im zawdzięczamy zwycięstwo?

 

MaRina Łuczenko-Szczęsna na Instagramie 

Gwiazdy zdają sobie sprawę z siły social media. W Polsce, wciąż to Ania i Robert Lewandowscy, królują w rankingach popularności. MaRina często za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się z fanami urywkami ze swojego życia. Na Instagramie możemy "twarzyszyć" jej w dalekich podróżach  w najdalsze rejony świata. W sobotę, gwiazda podziękowała swoich wielbicielom za obecność. W ten sposób uczciła okrągłą liczbę, 400 tysięcy obserwatorów.

 

„Jest nas już ponad 400 tysięcy😱🙈🙌 🙏Dziękuję kochani, że ze mną jesteście...❤️ Bardzo się ciesze i tym miłym akcentem szykuję się na mecz kibicować naszej reprezentacji , kto dziś będzie oglądał?”, napisała MaRina.

 

 

Polecamy też: Poruszające wyznanie MaRiny Łuczenko-Szczęsnej w pierwszą rocznicę ślubu: "Żona najwspanialszego człowieka na tej ziemi"
 

 

Kariera MaRiny 

MaRina była sławna, zanim ktokolwiek jeszcze, poza najbardziej wytrwałymi kibicami, kojarzył nazwisko jej narzeczonego Wojciecha Szczęsnego. Gdy informacje o ich ślubie się potwierdziły, media oszalały na ich punkcie. Marina stała się również ulubienicą brytyjskich gazet.


Na chwilę obecną, MaRina pracuje pod okiem uznanych zagranicznych producentów, którzy m.in. wypromowali już Jamesa Arthura. Niedawno w sieci pojawiło się ich wspólne nagranie. Utwór „Let Me Love The Lonely” zauroczył fanów piosenkarki. 

 

Zobacz też: Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna wybrali się w romantyczną podróż. Kto im towarzyszy?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.