NOWA VIVA!

„To miasto, w którym rozkwitała moja miłość”. MaRina Łuczenko-Szczęsna pokazała nam swoje ulubione miejsca w Londynie EKSKLUZYWNE VIDEO

Weronika Kostyra 22 listopada 2017 20:30

 

Okładkowa sesja zdjęciowa MaRiny Łuczenko-Szczęsnej powstała w Londynie. To miasto dla niej wyjątkowe to tu mieszkała na początku związku z Wojciechem Szczęsnym, tu też powstała część jej nowej płyty: „Muszę przyznać, że każde miejsce jest dla mnie na swój sposób wyjątkowe. Uwielbiam wracać do Londynu i gdzieś tam za nim tęsknię. Na pewno jest to dla mnie wyjątkowe miasto, w którym rozkwitała moja miłość z mężem. To miejsce zawsze będzie dla mnie szczególne”, powiedziała nam wokalistka.

 

Tylko nam pokazała swoje ulubione miejsca do rytmu jej nowego singla „Takin’ Ya Rock Out”.

 

Co jeszcze w nowej VIVIE!?

 

BORYS SZYC mówi wprost: „Od trzech lat nie piję. Jestem po terapii’’. JOANNA KOS-KRAUZE w niezwykłej rozmowie przyznaje, że, żeby żyć, trzeba pogodzić się z odchodzeniem. Jedno z najgorętszych nazwisk polskiego kina, JAKUB GIERSZAŁ, po raz pierwszy opowiada o blaskach i cieniach sławy. Seksbomba lat 60., laureatka dwóch Oscarów, JANE FONDA, twierdzi, że trzecia część życia — po sześćdziesiątce — może być najlepsza. Warunek? Trzeba zrobić rachunek dawnych błędów.

 

Nowy numer VIVY! (23/2017) w sprzedaży już od czwartku, 16 listopada!

 

Marina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! listopad 2017, okładka 23/2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

 

Zobacz także: TYLKO NAM MaRina Łuczenko-Szczęsna zdradziła sekrety swojego stylu!

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.