O TYM JEST GŁOŚNO!

MaRina i Wojciech Szczęśni oddają bilety na mecz Polska - Kolumbia! 

Sprawdź, dlaczego!

Monika Katarzyna Krupska 20 czerwca 2018 12:39

Bilety na mecze Polaków w Rosji od kilku miesięcy są niedostępne! Ten kto nie zdążył kupić wejściówek nie musi jednak załamywać rąk. MaRina i Wojciech Szczęśni właśnie postanowili przekazać dwa bilety na mecz Polski z Kolumbią. Co należy zrobić, aby kibicować Polakom na żywo? Przeczytajcie! 

Bilety na mecz Polska - Kolumbia 

Polacy swój drugi mecz rozegrają już w niedzielę, 24 czerwca. O godzinie 20. zmierzą się z reprezentacją z Kolumbii na stadionie w Kazaniu. Aby zdobyć dwa bilety od MaRiny i Wojtka należy wziąć udział w licytacji organizowanej przez małżeństwo. Oferta jest nie lada gratką, ponieważ miejsca znajdują się w jednym z najlepszych sektorów stadionu! Aukcja kończy się w czwartek o 23:00 (link do aukcji), co za tym idzie należy się spieszyć! 

Pieniądze z licytacji zostaną przekazane dwuletniej Jadzi Sobolewskiej. Dziewczynka urodziła się z krótszą o 8 cm nóżką, jednak kiedyś różnica może wynieść nawet 30 cm! Rodzice Jadzi zbierają pieniądze na operację, tak aby w przyszłości dziewczynka mogła wyjść na dwór, bawić się w berka czy jeździć na rowerze i łyżwach. Koszt to 750 tys. złotych!

Więcej informacji na temat leczenia można znaleźć na stronie: http://narownenogi.pl/. Pieniądze dla Jadzi zbierały też inne gwiazdy m.in. Martyna Wojciechowska.

Piękna inicjatywa! Weźmiecie udział w aukcji?  

 

 

Poznajcie wyjątkową Dziewczynkę - superbohaterkę Jadzię! 💫👧🏼 Ta 2-latka wie, że niemożliwe nie istnieje i wierzy, że dzięki pomocy fantastycznych ludzi uda się uzbierać potrzebne pieniądze na operacje Jej nóżki ❤️ Jadzia mówi, że może wszystko! 💪Teraz toczy walkę o to, by stanąć na RÓWNE NOGI🏃‍♀️ Dzisiaj brakuje Jej w lewej nóżce 8 centymetrów… z czasem będzie ich brakować więcej. Potrzebne są 4 operacje w USA, aby Jadzi marzenie się spełniło ⭐️🎈 Możecie poznać jej historię bliżej na stronie www.narownenogi.pl - wchodząc tam możecie też wysłać smsa z pomocą lub wesprzeć zbiórkę 📈Ja już to zrobiłam i postanowiłam także podarować coś od siebie na licytację ze specjalną dedykacją✍️Zajrzyjcie tu koniecznie ⬇️ charytatywni.allegro.pl/zwierzaki-swiata-i-bidon-z-dedykacja-martyny-i7068373 Wierzę, że wspólnymi siłami pomożemy Jadzi! 😘 M. #narownenogi #jadzia #coolhelp #superkid #freedombymartyna

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.