Sprawdź, dlaczego!

Monika Katarzyna Krupska 20 czerwca 2018 12:39

Bilety na mecze Polaków w Rosji od kilku miesięcy są niedostępne! Ten kto nie zdążył kupić wejściówek nie musi jednak załamywać rąk. MaRina i Wojciech Szczęśni właśnie postanowili przekazać dwa bilety na mecz Polski z Kolumbią. Co należy zrobić, aby kibicować Polakom na żywo? Przeczytajcie! 

Bilety na mecz Polska - Kolumbia 

Polacy swój drugi mecz rozegrają już w niedzielę, 24 czerwca. O godzinie 20. zmierzą się z reprezentacją z Kolumbii na stadionie w Kazaniu. Aby zdobyć dwa bilety od MaRiny i Wojtka należy wziąć udział w licytacji organizowanej przez małżeństwo. Oferta jest nie lada gratką, ponieważ miejsca znajdują się w jednym z najlepszych sektorów stadionu! Aukcja kończy się w czwartek o 23:00 (link do aukcji), co za tym idzie należy się spieszyć! 

Pieniądze z licytacji zostaną przekazane dwuletniej Jadzi Sobolewskiej. Dziewczynka urodziła się z krótszą o 8 cm nóżką, jednak kiedyś różnica może wynieść nawet 30 cm! Rodzice Jadzi zbierają pieniądze na operację, tak aby w przyszłości dziewczynka mogła wyjść na dwór, bawić się w berka czy jeździć na rowerze i łyżwach. Koszt to 750 tys. złotych!

Więcej informacji na temat leczenia można znaleźć na stronie: http://narownenogi.pl/. Pieniądze dla Jadzi zbierały też inne gwiazdy m.in. Martyna Wojciechowska.

Piękna inicjatywa! Weźmiecie udział w aukcji?  

 

 

Poznajcie wyjątkową Dziewczynkę - superbohaterkę Jadzię! 💫👧🏼 Ta 2-latka wie, że niemożliwe nie istnieje i wierzy, że dzięki pomocy fantastycznych ludzi uda się uzbierać potrzebne pieniądze na operacje Jej nóżki ❤️ Jadzia mówi, że może wszystko! 💪Teraz toczy walkę o to, by stanąć na RÓWNE NOGI🏃‍♀️ Dzisiaj brakuje Jej w lewej nóżce 8 centymetrów… z czasem będzie ich brakować więcej. Potrzebne są 4 operacje w USA, aby Jadzi marzenie się spełniło ⭐️🎈 Możecie poznać jej historię bliżej na stronie www.narownenogi.pl - wchodząc tam możecie też wysłać smsa z pomocą lub wesprzeć zbiórkę 📈Ja już to zrobiłam i postanowiłam także podarować coś od siebie na licytację ze specjalną dedykacją✍️Zajrzyjcie tu koniecznie ⬇️ charytatywni.allegro.pl/zwierzaki-swiata-i-bidon-z-dedykacja-martyny-i7068373 Wierzę, że wspólnymi siłami pomożemy Jadzi! 😘 M. #narownenogi #jadzia #coolhelp #superkid #freedombymartyna

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

 

1/5
Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
1/5

Małżeństwo lada moment po raz pierwszy zostanie rodzicami

2/5
Robert Lewandowski, Mundial, Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018
Copyright @EastNews
2/5

Zdecydowali się przekazać bilety na drugi mecz Polski w Rosji 

3/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @East News
3/5

We wtorek Polska grała z Senegalem 

4/5
Robert Lewandowski, Mundial, Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018
Copyright @EastNews
4/5

Niestety reprezentacja przegrała 

5/5
Wojciech Szczęsny
Copyright @Instagram @wojciech.szczesny1
5/5

Kolejny mecz z Kolumbią już w niedzielę! Będziecie oglądać? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.