Artystka zamierza urodzić w Polsce!

Damian Duda 26 marca 2018 10:45

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani popularnej wokalistki! MaRina Łuczenko-Szczęsna wkrótce zostanie mamą. Jak podaje magazyn Party DeLuxe, gwiazda zamierza urodzić dziecko w Polsce. Kiedy MaRina i Wojciech Szczęśni zostaną rodzicami?

MaRina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży!

Pierwsze informacje o tym, że MaRina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży, pojawiły się w mediach w grudniu ubiegłego roku, kiedy dziennik Fakt — powołując się na dokumentację medyczną gwiazdy — podał informację, że piłkarz i jego żona zostaną rodzicami. Wówczas agent wokalistki zaprzeczał tym doniesieniom. Jednak jak czytamy w najnowszym Party DeLuxe, te wakacje będą dla pary wyjątkowe. Marina jest w szóstym miesiącu ciąży, ale dokłada wszelkich starań, by wiedziało o tym jak najmniej osób’’, zdradza w rozmowie z dwutygodnikiem znajoma piosenkarki.

MaRina Łuczenko-Szczęsna zdecydowała, że nie chce urodzić dziecka we Włoszech, gdzie obecnie mieszka ze swoim mężem. Podobno Szczęsna wybrała lubianą przez gwiazdy luksusową prywatną klinikę w Warszawie, w której poród kosztuje ponad 15 tys. zł’’, informuje Party DeLuxe.

Serdecznie gratulujemy rodzicom! 

1/5
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
1/5

2/5
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
2/5

3/5
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
3/5

4/5
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
4/5

5/5
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
5/5

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.