Z ŻYCIA GWIAZD

MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostaną rodzicami!

Artystka zamierza urodzić w Polsce!

Damian Duda 26 marca 2018 10:45

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani popularnej wokalistki! MaRina Łuczenko-Szczęsna wkrótce zostanie mamą. Jak podaje magazyn Party DeLuxe, gwiazda zamierza urodzić dziecko w Polsce. Kiedy MaRina i Wojciech Szczęśni zostaną rodzicami?

MaRina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży!

Pierwsze informacje o tym, że MaRina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży, pojawiły się w mediach w grudniu ubiegłego roku, kiedy dziennik Fakt — powołując się na dokumentację medyczną gwiazdy — podał informację, że piłkarz i jego żona zostaną rodzicami. Wówczas agent wokalistki zaprzeczał tym doniesieniom. Jednak jak czytamy w najnowszym Party DeLuxe, te wakacje będą dla pary wyjątkowe. Marina jest w szóstym miesiącu ciąży, ale dokłada wszelkich starań, by wiedziało o tym jak najmniej osób’’, zdradza w rozmowie z dwutygodnikiem znajoma piosenkarki.

MaRina Łuczenko-Szczęsna zdecydowała, że nie chce urodzić dziecka we Włoszech, gdzie obecnie mieszka ze swoim mężem. Podobno Szczęsna wybrała lubianą przez gwiazdy luksusową prywatną klinikę w Warszawie, w której poród kosztuje ponad 15 tys. zł’’, informuje Party DeLuxe.

Serdecznie gratulujemy rodzicom! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.