O TYM SIĘ MÓWI

MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami?! 

„Kochana, gdzie ukrywasz brzuszek?’’, pytają fani!

VIVA! 5 maja 2018 10:10

Ciąża MaRiny Łuczenko-Szczęsnej jest jedną z największych sensacji w polskich mediach. Mimo że zarówno artystka, jak i jej management zaprzeczają wszelkim informacjom, co jakiś czas w prasie kolorowej pojawiają się kolejne doniesienia na temat pierwszego dziecka MaRiny i Wojciecha Szczęsnych. Artystka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało lawinę pytań! Dlaczego? 

MaRina Łuczenko-Szczęsna już urodziła?

To pytanie zdają sobie wszyscy fani pięknej wokalistki. Pierwsze informacje o tym, że MaRina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży, pojawiły się w mediach w grudniu ubiegłego roku, kiedy dziennik Fakt — powołując się na dokumentację medyczną gwiazdy — podał informację, że piłkarz i jego żona zostaną rodzicami. Wówczas agent wokalistki zaprzeczał tym doniesieniom. W jednym z wywiadów MaRina odniosła się plotek, na temat powiększenie rodziny. „Z całym szacunkiem, ale planować mogę płytę, singiel, karierę. To oczywiste, że jeśli jakaś para decyduje się na ślub, to oznacza, że chce w przyszłości powiększyć rodzinę. Ale to... planować może za nas tylko Bóg”, wyznała artystka w rozmowie z magazynem Flesz.

Jednak ostatnie zdjęcie wywołało burzę na Instagramie wokalistki. „Kochana, gdzie ukrywasz brzuszek’’, pyta jedna z fanek pod opublikowanym zdjęciem. Kolejna przypuszcza, że opublikowane zdjęcie było wykonane w ubiegłym roku. Jednak serwisy plotkarskie twierdzą, że dziecko wokalistki już przyszło na świat!

A Wy, myślicie, że już możemy gratulować MaRinie i Wojciechowi?! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem, skakaniu przez płot i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.