video vivy!

MaRina i Wojciech Szczęśni świętują kolejną rocznicę ślubu! 

Czego im życzycie?

Monika Katarzyna Krupska 21 maja 2018 19:04

Ich ślub, aż do samego końca był owiany tajemnicą, choć od 2013 roku nie schodzili z pierwszych stron gazet. W końcu trzy lata później MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny stanęli na ślubnym kobiercu. W Grecji powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Dziś tworzą jedną ze szczęśliwszych par w show-biznesie. Za kilka tygodni ich rodzina po raz pierwszy się powiększy, ale teraz jeszcze we dwójkę świętują drugą rocznicę małżeństwa. 

„Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny. 
Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie”, napisała ostatnio wokalistka. 

***

Para rzadko mówi o sobie publicznie, jednak po ślubie zrobili mały wyjątek. W rozmowie z Beatą Pytlakowską, Wojciech Szczęsny przyznał, że ciężko mu było poderwać MaRinę. 

„Okropnie mi się spodobała, zastanawiałem się, jak zdobyć jej numer telefonu. Jakoś mi się to udało. Trochę jednak musiałem o nią powalczyć. Nie ukrywam tego”, mówił bramkarz w Vivie!. Wokalistka przyznała się, że miała obawy wchodząc w ten związek. 

„Gdy Wojtek do mnie zadzwonił, nie wiedziałam kim jest. Nigdy nie obejrzałam żadnego meczu, nie inetersowałam się sportem (...) Trochę zwlekałam z tym spotkaniem, bo byłam nieufna. Pomyślałam: Piłkarz? Pewnie ma mnóstwo dziewczyn i chce tylko odhaczyć, że był na randce z MaRiną. Miałam więc dystans do tej znajomości”, wyznała.

Dziś mijają 2 lata od pięknego ślubu w Grecji. Czego życzycie zakochanym ?  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!