VIDEO VIVY!

MaRina i Wojciech Szczęśni świętują kolejną rocznicę ślubu! 

Czego im życzycie?

Monika Katarzyna Krupska 21 maja 2019 15:01

Ich ślub, aż do samego końca był owiany tajemnicą, choć od 2013 roku nie schodzili z pierwszych stron gazet. W końcu trzy lata później Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny stanęli na ślubnym kobiercu. W Grecji powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Dziś tworzą jedną ze szczęśliwszych par w show-biznesie.

Para rzadko mówi o sobie publicznie, jednak po ślubie zrobili mały wyjątek. W rozmowie z Beatą Pytlakowską, Wojciech Szczęsny przyznał, że ciężko mu było poderwać Marinę. 

„Okropnie mi się spodobała, zastanawiałem się, jak zdobyć jej numer telefonu. Jakoś mi się to udało. Trochę jednak musiałem o nią powalczyć. Nie ukrywam tego”, mówił bramkarz w Vivie!. Wokalistka przyznała się, że miała obawy wchodząc w ten związek. 

„Gdy Wojtek do mnie zadzwonił, nie wiedziałam kim jest. Nigdy nie obejrzałam żadnego meczu, nie intersowałam się sportem (...) Trochę zwlekałam z tym spotkaniem, bo byłam nieufna. Pomyślałam: Piłkarz? Pewnie ma mnóstwo dziewczyn i chce tylko odhaczyć, że był na randce z Mariną. Miałam więc dystans do tej znajomości”, wyznała.

30 czerwca 2018 roku na świecie pojawił się pierwszy synek pary, Liam.

Dziś mijają trzy lata od ich pięknego ślubu w Grecji. Czego życzycie zakochanym?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.