Mariah Carey z dziećmi
Fot. Getty Images
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Sylwestrowa wpadka, rozstanie z narzeczonym, medialny lincz. Czy dzieci uratują zszargany wizerunek Mariah Carey?

Damian Duda 7 lutego 2017 09:15
Mariah Carey z dziećmi
Fot. Getty Images

To będzie ciężki rok dla amerykańskiej gwiazdy, który zaczął się od „niefortunnego’’ występu przed dwoma milionami nowojorczyków. Tłum, który zgromadził się na placu Time Square w Nowym Jorku, usłyszał, jak naprawdę Amerykanka radzi sobie na scenie. Carey śpiewała z półplaybacku, a podkład, który leciał w tle, puszczono do nieprzećwiczonej wcześniej piosenki. – No to się posrało. Życzę wszystkim szczęśliwego i zdrowego nowego roku! Za kolejne nagłówki na pierwszych stronach gazet w 2017 roku – napisała na Twitterze kilka godzin po nieudanym występie.

Przeczytaj też:  Obama w Hollywood? Córka Baracka Obamy zaczyna pracę u słynnego producenta filmowego. Czym się będzie zajmować?


Spalona suknia ślubna

250 tys. dolarów to astronomiczna kwota, za którą wielu z nas dałoby się, mówiąc kolokwialnie, pokroić. Ale nie Mariah Carey! Gwiazda postanowiła w iście artystycznym stylu pożegnać starą miłość. Na tę okazję wokalistka nagrała piosenkę zatytułowaną „I Don’t’’. W teledysku, który promuje utwór, możemy zobaczyć Carey palącą suknię ślubną. Amerykańska gwiazda kupiła ją tuż przed rozstaniem z Jamesem Packerem za blisko ćwierć miliona dolarów. Zniszczenie kreacji miało być symbolicznym podkreśleniem zamkniętego etapu w jej życiu. 

Pozowanie z dziećmi ociepli wizerunek artystki?

Najwyraźniej na to liczy sama zainteresowana oraz sztab ludzi, który pracujący nad jej wizerunkiem. Gwiazda pojawiła się w towarzystwie dzieci na premierze filmu „Lego Batman’’. Dzieci Carey bez problemu poradziły sobie w nowej sytuacji. Jednak czy wysługiwanie się dziećmi ociepli wizerunek skompromitowanej gwiazdy? Mamy wątpliwości. 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?