Mariah Carey z dziećmi
Fot. Getty Images
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Sylwestrowa wpadka, rozstanie z narzeczonym, medialny lincz. Czy dzieci uratują zszargany wizerunek Mariah Carey?

Damian Duda 7 lutego 2017 09:15
Mariah Carey z dziećmi
Fot. Getty Images

To będzie ciężki rok dla amerykańskiej gwiazdy, który zaczął się od „niefortunnego’’ występu przed dwoma milionami nowojorczyków. Tłum, który zgromadził się na placu Time Square w Nowym Jorku, usłyszał, jak naprawdę Amerykanka radzi sobie na scenie. Carey śpiewała z półplaybacku, a podkład, który leciał w tle, puszczono do nieprzećwiczonej wcześniej piosenki. – No to się posrało. Życzę wszystkim szczęśliwego i zdrowego nowego roku! Za kolejne nagłówki na pierwszych stronach gazet w 2017 roku – napisała na Twitterze kilka godzin po nieudanym występie.

Przeczytaj też:  Obama w Hollywood? Córka Baracka Obamy zaczyna pracę u słynnego producenta filmowego. Czym się będzie zajmować?


Spalona suknia ślubna

250 tys. dolarów to astronomiczna kwota, za którą wielu z nas dałoby się, mówiąc kolokwialnie, pokroić. Ale nie Mariah Carey! Gwiazda postanowiła w iście artystycznym stylu pożegnać starą miłość. Na tę okazję wokalistka nagrała piosenkę zatytułowaną „I Don’t’’. W teledysku, który promuje utwór, możemy zobaczyć Carey palącą suknię ślubną. Amerykańska gwiazda kupiła ją tuż przed rozstaniem z Jamesem Packerem za blisko ćwierć miliona dolarów. Zniszczenie kreacji miało być symbolicznym podkreśleniem zamkniętego etapu w jej życiu. 

Pozowanie z dziećmi ociepli wizerunek artystki?

Najwyraźniej na to liczy sama zainteresowana oraz sztab ludzi, który pracujący nad jej wizerunkiem. Gwiazda pojawiła się w towarzystwie dzieci na premierze filmu „Lego Batman’’. Dzieci Carey bez problemu poradziły sobie w nowej sytuacji. Jednak czy wysługiwanie się dziećmi ociepli wizerunek skompromitowanej gwiazdy? Mamy wątpliwości. 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?