Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Maria Peszek, Viva! listopad 2008
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/PHOTO-SHOP.PL
URODZINY GWIAZD

Maria Peszek w nietypowy sposób świętuje urodziny! Pokazała erotyczne zdjęcie z łóżka... 

Artystka ma już 45 lat!

Monika Katarzyna Krupska 9 września 2018 21:15
Maria Peszek, Viva! listopad 2008
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/PHOTO-SHOP.PL

Maria Peszek zdecydowanie lubi szokować. Artystka to kobieta nieobliczalna, zadziorna, bywa wulgarna i nie lubi owijania w bawełnę. Na polskiej scenie teatralnej zadebiutowała już 1984 roku! Ale dziś bardziej znana jest za sprawą swojej kontrowersyjnej muzyki oraz szczerości. „Wyję, kiedy tęsknię, jak nie ma kogoś, kogo kocham. Ale też zdarza mi się być bardzo zmęczoną samą sobą i wtedy też wyję”, mówiła w wywiadzie dla VIVY! w 2008 roku. I dodała, że jest „beznadziejnie sentymentalną osobą i skrajnie emocjonalną”.

Maria Peszek wyznała również, że nie lubi się malować. „Po prostu nie znoszę się malować, chcę być tak prosto z wody, ustrajać się za bardzo nie lubię, na golasa bardziej być”, powiedziała nam. Choć od wywiadu minęło już 10 lat artystka nie zmieniła swoich przekonań i dziś w dniu swoich urodzin opublikowała intymne zdjęcie z łóżka, na którym nie tylko nie ma makijażu, ale widać jej kawałek piersi! 

Z okazji 45. urodzin życzymy Marii, aby po prostu pozostała sobą!  

Maria Peszek
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/PHOTO-SHOP.PL

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.