Maria Dębska i Marcin Bosak, Otwarcie nowego atelier Tomasza Ossolińskiego, Warszawa, 14.11.2019 rok
Fot. Jan Bielecki/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Maria Dębska planuje unieważnienie małżeństwa z Marcinem Bosakiem?

„Jest jej ciężko”, mówi znajoma aktorki

Damian Brillowski 10 grudnia 2021 12:52
Maria Dębska i Marcin Bosak, Otwarcie nowego atelier Tomasza Ossolińskiego, Warszawa, 14.11.2019 rok
Fot. Jan Bielecki/East News

Maria Dębska i Marcin Bosak poznali się w 2018 roku. Na początku znajomości ukrywali swój związek, nie afiszowali się ze swoim uczuciem i bardzo rzadko pokazywali się publicznie. Ich miłość rozkwitała w domowym zaciszu. Po dwóch latach postanowili sformalizować swój związek. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu 15 sierpnia 2020 roku. Niestety od pewnego czasu między małżonkami nie najlepiej się dzieje. Para ma podobno przechodzić poważny kryzys. Według doniesień jednego z tygodników Maria Dębska zamierza, jak najszybciej rozwieść się z mężem i unieważnić ślub kościelny.

Maria Dębska i Marcin Bosak mają kryzys 

Pierwsze doniesienia o kryzysie w związku Marii Dębskiej i Marcina Bosaka pojawiły się na początku listopada. To wtedy odbyła się uroczysta premiera filmu pt. „Bo we mnie jest seks" o barwnym życiu Kaliny Jędrusik. W postać ikony minionego wieku wcieliła się Maria Dębska. Aktorka z ochotą pozowała fotoreporterom na czerwonym dywanie. Jednak na próżno było szukać u jej boku męża Marcina Bosaka. Za to u boku kobiety pojawił się dziennikarz muzyczny Stanisław Trzciński. To wzbudziło wiele emocji, ale też domysłów na temat aktualnej relacji między aktorami. Po kilku dniach gwiazda zdementowała plotki o rzekomym romansie z dziennikarzem, jednak w żaden sposób nie odniosła się do swoich małżeńskich problemów. 

Z kolei Marcin Bosak zamieścił jakiś czas temu w internecie na swoim profilu na Instastory fragment piosenki, w której zaznaczył konkretne słowa. „Ku*wa, tracę wszystko. Kochanie, nie chcesz wrócić do mnie?”, brzmiały podkreślone słowa piosenki. Co istotne, piosenka sama w sobie obrazuje stan emocjonalny autora, który nie potrafi pogodzić się z odejściem ukochanej osoby i w zamian prosi o danie mu kolejnej szansy.

Dodatkowo z mediów społecznościowych należących do Marii Dębskiej i Marcina Bosaka zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia małżonków. To wzbudziło ogromne podejrzenia wśród internautów, którzy stwierdzili, że para ma obecnie burzliwy czas. Co ciekawe, aktor zanim poślubił Marię Dębską, przez 15 lat był związany z aktorką Moniką Pikułą, z którą doczekał się dwóch synów. 

Czytaj także: "Do utraty tchu!"... Oto niezwykle temperamentna miłość Marii Dębskiej i Marcina Bosaka

Maria Dębska i Marcin Bosak, Otwarcie nowego atelier Tomasza Ossolińskiego, Warszawa, 14.11.2019 rok
Fot. Jan Bielecki/East News

Maria Dębska i Marcin Bosak, Otwarcie nowego atelier Tomasza Ossolińskiego, Warszawa, 14.11.2019 rok

Marcin Bosak, kryzys w małżeństwie
Fot. instagram @bosak.marcin

Maria Dębska planuje unieważnić małżeństwo z Marcinem Bosakiem?

Tymczasem nowe światło na sprawę rozstania aktorów rzuca tygodnik „Na żywo”. W jednym z artykułów można przeczytać, że Maria Dębska nie mogła już dłużej porozumieć się z ukochanym, a wszystko przez ich bardzo mocne temperamenty i odmienne spojrzenie na uprawiany przez nich zawód. 

Jakiś czas temu Maria Dębska w rozmowie z magazynem “PANI” zdradziła, że bywają takie momenty, w których małżonkowie ostro się spierają. „Nikt mnie nie denerwuje i nikt nie jest w stanie mnie wyprowadzić z równowagi tak jak on. Czasem mam ochotę go zabić i myślę, że on mnie też. Kiedy przygotowywałam się do filmu „Bo we mnie jest seks” o Kalinie Jędrusik, był bardzo cierpliwy, ale myślę, że miał mnie dość. Sprowadziłam mu do domu jakąś inną kobietę. Kilka miesięcy mówiłam zupełnie innym głosem, obsesyjnie słuchałam piosenek Kaliny. On sam równie solidnie przygotowuje się do ról, ale nie przeżywa tego tak jak ja”, wyznała aktorka.

Według informacji tygodnika „Na żywo” artystka właśnie podjęła decyzję o rozwodzie z Marcinem Bosakiem. Ponadto ma zamiar starać się o unieważnienia ślubu kościelnego. „Maria podjęła już decyzję i zamierza jak najszybciej rozwieść się z Marcinem. Co więcej, od razu planuje złożyć odpowiednie dokumenty w celu unieważnienia ślubu kościelnego”, donosi „Na żywo”. 

Bliska znajoma aktorki twierdzi, że Maria Dębska zamierza, jak najszybciej zakończyć małżeństwo i już nie wracać do tego tematu. Podobno gwiazda bardzo to przeżywa. W trudnych chwilach może jednak liczyć na wsparcie bliskich. „Maria jak szybko wzięła ślub, tak szybko chciałaby zamknąć ten rozdział i już do tego nie wracać. Jest jej ciężko, ale nie jest w tym sama”, ujawnia informatorka "Na Żywo".

Póki co żaden z aktorów nie skomentował spekulacji, które pojawiają się w mediach. Mamy nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni, a tymczasem życzymy im wszystkiego dobrego. 

Czytaj także: Maria Dębska: „Myślę, że nie mam łatwego charakteru, ale bardzo dużo z siebie daję”

Maria Dębska i Marcin Bosak, Premiera
Fot. TRICOLORS/East News

Maria Dębska i Marcin Bosak, Premiera spektaklu pt. "Kumulacja czyli pieniądze to nie wszystko", Warszawa, 17.09.2021 rok

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.