Konrad Szczęsny 23 sierpnia 2017 10:00
1/6
Margot Robbie oszpecona do roli
Copyright @Pinterest/East News
1/6

Do tej pory zachwycała media i fanów idealnym wyglądem oraz bujnymi włosami w kolorze blond. Jednak ostatnie zdjęcia Margot Robbie zaszokowały wszystkich: po jej znakach rozpoznawczych nie ma już śladu! Przeszła tyleż spektakularną, co przerażającą metamorfozę: przefarbowała włosy na płomienny rudy, zaś na jej twarzy widoczne są ślady przebytej ospy! Z czego wynika ta wywołująca dreszcz obrzydzenia zmiana?

 

Polecamy też: Schudła, zachwyciła media i... znów przytyła. Co się dzieje z Dominiką Ostałowską?!

 

Metamorfoza Margot Robbie 

 

Czyżby aktorka dokonała życiowej wolty i nowy image jest tego kosekwencją? Nic bardziej mylnego! To po prostu charakteryzacja gwiazdy do filmu „Mary, Oueen of Scots”, w którym wcieli się w królową Elżbietę I. Właśnie dlatego potrzebna była tak radykalna zmiana w wyglądzie Margot Robbie: wszem wobec wiadomo, że brytyjska monarchini nie słynęła z urody i uroku osobistego. Niektórzy biografowie piszą wprost, że była jedną z najbardziej szpetnych królowych w dziejach korony. Nie dziwi zatem fakt, że charakteryzatorzy tak sumiennie przyłożyli się do powierzonego im zadania: zafundowali aktorce rzadkie, rude włosy, makijaż imitujący cerę po przebyciu ospy, zaś czoło Margot Robbie wydaje się wyjątkowo wysoko osadzone. 

 

W naszej galerii możecie zobaczyć najnowsze zdjęcia Margot Robbie. Jak oceniacie jej metamorfozę?

 

Polecamy też: Oglądaliście kultowy serial lat 90. „Beverly Hills 90210”? Zobaczcie, jak zmienili się jego aktorzy!

2/6
Margot Robbie oszpecona do roli
Copyright @Pinterest
2/6

Margot Robbie do tej pory słynęła z gładkiej cery, gęstych i bujnych blond włosów oraz nienagannej aparycji. Jednak w ostatnim czasie musiała przejść spektakularną metamorfozę: przefarbowała włosy na płomienny rudy, zaś na jej twarzy widoczne są ślady przebytej ospy! 

 

Polecamy też: Od „Pracującej dziewczyny” do ofiary operacji plastycznych… Melanie Griffith kończy dziś 60 lat!

3/6
Margot Robbie oszpecona do roli
Copyright @East News
3/6

Metamorfoza Margot Robbie ma związek z filmem „Mary, Oueen of Scots”, w którym aktorka wciela się w Elżbietę I. Na potrzeby roli musiała przejść dużą przemianę. 

 

Zobacz także: Melanie Griffith o operacjach plastycznych: „Nie zdawałam sobie sprawy, jak źle to wygląda’’!

 

4/6
Margot Robbie oszpecona do roli
Copyright @East News
4/6

Margot Robbie na potrzeby filmu „Mary, Oueen of Scots” musiała przejść spektakularną metamorfozę: przefarbowała włosy na płomienny rudy, zaś na jej twarzy widoczne są ślady przebytej ospy! 

 

Polecamy też: Serialowa Doktor Quinn, Jane Seymour ma 66 lat i wygląda olśniewająco! Zobacz, jak się zmieniała

5/6
Margot Robbie oszpecona do roli
Copyright @East News
5/6

Margot Robbie w filmie „Mary, Oueen of Scots” wcieli się w Elżbietę I. Na potrzeby roli musiała się oszpecić. Jej metamorfoza wywołała w mediach duże poruszenie!

 

Polecamy też: Już tak nie wygląda. Joanna Mucha przeszła spektakularną metamorfozę

6/6
Margot Robbie oszpecona do roli
Copyright @East News
6/6

Po ponętnej blondynce o perfekcyjnym wyglądzie ani śladu! Margot Robbie w filmie „Mary, Oueen of Scots” zaszokuje widzów szpetotą i imagem budzącym odrazę. 

 

Polecamy też: Schudła, zachwyciła media i... znów przytyła. Co się dzieje z Dominiką Ostałowską?!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?