Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM
O TYM SIĘ MÓWI

Kolejne zmiany w życiu Margaret? Najnowsze zdjęcie zaintrygowało jej fanów

Wokalistka zostanie mamą?

Ksenia Krasko 19 czerwca 2020 08:35
Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

Pod koniec 2019 roku Margaret oświadczyła fanom, że musi zrobić przerwę w karierze. Niedługo potem media obiegła wiadomość, że wzięła ślub z raperem KaCeZet. Prawie pół roku później powróciła do pracy, ogłosiła, że wraz z ukochanym zakłada wytwórnię muzyczną i nagrała nową piosenkę. Małgosia Jamroży nie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego, ale czasami publikuje zdjęcia na swoim Instagramie. Najnowsze wywołało falę domysłów, że w jej życiu nadejdą kolejne zmiany...

Margaret jest w ciąży? Nowe zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem

Młoda wokalistka opublikowała fotografię z sesji wizerunkowej dla jednej z artystek, która dołączyła do jej wytwórni. „Dobrze mi też na drugim planie. Już niedługo singiel od @annapham_music, która dołącza do @gajahornbyrecords. Tu podczas sesji wizerunkowej dla Ani, kiedy byłam statywem”, napisała pod zdjęciem.

Internauci zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Powodem dyskusji w komentarzach jest zaokrąglony brzuszek artystki, który może sugerować, że jest w ciąży. Nie brakuje jednak opinii, że jest to jedynie kwestia ułożenia sukienki... Zobaczcie sami!

Margaret zdjęcia na Instagramie

Przypomnijmy, że jedno z ostatnich zdjęć Margaret również wywołało wiele komentarzy, jednak z innego powodu. Chciała pokazać nowy tatuaż, ale fani zasypali ją pytaniami o zdrowie – stwierdzili bowiem, że wokalistka wygląda na zmęczoną i wychudzoną. „Mogę zapytać, skąd taka obserwacja? Wrzuciłam takie zdjęcie, bo się sobie podobam, więc ciężko mi się odnieść [...]”, odpisała wtedy artystka, reagując na jedną z uwag.

Jeśli chodzi o pytania o ciążę, Margaret konsekwentnie milczy. Nie odpowiada na komentarze fanów, dlatego pozostaje nam czekać na jej oficjalne oświadczenie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meduza. Swieci z wnętrza @tuszzarogiem @lukejascz

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.