Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM
O TYM SIĘ MÓWI

Kolejne zmiany w życiu Margaret? Najnowsze zdjęcie zaintrygowało jej fanów

Wokalistka zostanie mamą?

Ksenia Krasko 19 czerwca 2020 08:35
Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

Pod koniec 2019 roku Margaret oświadczyła fanom, że musi zrobić przerwę w karierze. Niedługo potem media obiegła wiadomość, że wzięła ślub z raperem KaCeZet. Prawie pół roku później powróciła do pracy, ogłosiła, że wraz z ukochanym zakłada wytwórnię muzyczną i nagrała nową piosenkę. Małgosia Jamroży nie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego, ale czasami publikuje zdjęcia na swoim Instagramie. Najnowsze wywołało falę domysłów, że w jej życiu nadejdą kolejne zmiany...

Margaret jest w ciąży? Nowe zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem

Młoda wokalistka opublikowała fotografię z sesji wizerunkowej dla jednej z artystek, która dołączyła do jej wytwórni. „Dobrze mi też na drugim planie. Już niedługo singiel od @annapham_music, która dołącza do @gajahornbyrecords. Tu podczas sesji wizerunkowej dla Ani, kiedy byłam statywem”, napisała pod zdjęciem.

Internauci zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Powodem dyskusji w komentarzach jest zaokrąglony brzuszek artystki, który może sugerować, że jest w ciąży. Nie brakuje jednak opinii, że jest to jedynie kwestia ułożenia sukienki... Zobaczcie sami!

Margaret zdjęcia na Instagramie

Przypomnijmy, że jedno z ostatnich zdjęć Margaret również wywołało wiele komentarzy, jednak z innego powodu. Chciała pokazać nowy tatuaż, ale fani zasypali ją pytaniami o zdrowie – stwierdzili bowiem, że wokalistka wygląda na zmęczoną i wychudzoną. „Mogę zapytać, skąd taka obserwacja? Wrzuciłam takie zdjęcie, bo się sobie podobam, więc ciężko mi się odnieść [...]”, odpisała wtedy artystka, reagując na jedną z uwag.

Jeśli chodzi o pytania o ciążę, Margaret konsekwentnie milczy. Nie odpowiada na komentarze fanów, dlatego pozostaje nam czekać na jej oficjalne oświadczenie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meduza. Swieci z wnętrza @tuszzarogiem @lukejascz

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.