Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM
O TYM SIĘ MÓWI

Kolejne zmiany w życiu Margaret? Najnowsze zdjęcie zaintrygowało jej fanów

Wokalistka zostanie mamą?

Ksenia Krasko 19 czerwca 2020 08:35
Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

Pod koniec 2019 roku Margaret oświadczyła fanom, że musi zrobić przerwę w karierze. Niedługo potem media obiegła wiadomość, że wzięła ślub z raperem KaCeZet. Prawie pół roku później powróciła do pracy, ogłosiła, że wraz z ukochanym zakłada wytwórnię muzyczną i nagrała nową piosenkę. Małgosia Jamroży nie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego, ale czasami publikuje zdjęcia na swoim Instagramie. Najnowsze wywołało falę domysłów, że w jej życiu nadejdą kolejne zmiany...

Margaret jest w ciąży? Nowe zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem

Młoda wokalistka opublikowała fotografię z sesji wizerunkowej dla jednej z artystek, która dołączyła do jej wytwórni. „Dobrze mi też na drugim planie. Już niedługo singiel od @annapham_music, która dołącza do @gajahornbyrecords. Tu podczas sesji wizerunkowej dla Ani, kiedy byłam statywem”, napisała pod zdjęciem.

Internauci zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Powodem dyskusji w komentarzach jest zaokrąglony brzuszek artystki, który może sugerować, że jest w ciąży. Nie brakuje jednak opinii, że jest to jedynie kwestia ułożenia sukienki... Zobaczcie sami!

Margaret zdjęcia na Instagramie

Przypomnijmy, że jedno z ostatnich zdjęć Margaret również wywołało wiele komentarzy, jednak z innego powodu. Chciała pokazać nowy tatuaż, ale fani zasypali ją pytaniami o zdrowie – stwierdzili bowiem, że wokalistka wygląda na zmęczoną i wychudzoną. „Mogę zapytać, skąd taka obserwacja? Wrzuciłam takie zdjęcie, bo się sobie podobam, więc ciężko mi się odnieść [...]”, odpisała wtedy artystka, reagując na jedną z uwag.

Jeśli chodzi o pytania o ciążę, Margaret konsekwentnie milczy. Nie odpowiada na komentarze fanów, dlatego pozostaje nam czekać na jej oficjalne oświadczenie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meduza. Swieci z wnętrza @tuszzarogiem @lukejascz

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.