Marek Kondrat, Uroda Życia 2017, jamnik
Fot. Rafał Masłow/ZNAK
O TYM SIĘ MÓWI

Marek Kondrat po raz pierwszy o ciąży 29-letniej Antoniny Turnau: „Tak, spodziewamy się dziecka’’

Damian Duda 18 grudnia 2017 21:45
Marek Kondrat, Uroda Życia 2017, jamnik
Fot. Rafał Masłow/ZNAK

Antonina i Marek Kondratowie spodziewają się pierwszego dziecka! Informacja, która dziś rano trafiła do mediów, wywołała niemałą sensację. Wszyscy próbowali ustalić, czy nie jest to nic nieznacząca plotka. Ciążę skomentował sam aktor. 

Zobacz też: Marek Kondrat i Antonina Turnau spodziewają się dziecka?!

Marek Kondrat zostanie ojcem

67-letni aktor nie kryje szczęścia z faktów, że wspólnie ze swoją żoną, 29-letnią Antonią, zostaną rodzicami. W jednym z mediów społecznościowych Marek Kondrat skomentował doniesienia mediów.

Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe - tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności. Antonina i Marek Kondratowie’’, czytamy na facebookowym profilu aktora. 

Małżeństwo Marka Kondrata z Antonią Turnau 

Ten związek od początku budził wiele emocji. Kiedy media obiegła informacja, że córka Grzegorza Turnaua związała się z o 38 lat starszym aktorem, wiele osób zadawało sobie pytanie, czy różnica wieku, która ich dzieli, nie jest zbyt duża. Para zdawała się nie przejmować plotkami pojawiającymi się w mediach. Antonina i Marek Kondratowie wzięli cichy ślub we wrześniu 2015 roku. 

Zobacz też: Marek Kondrat spełnił swoje największe marzenie. Czy założy winnicę we Francji?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.