Antonina Turnau i Marek Kondrat
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Marek Kondrat i Antonina Turnau spodziewają się dziecka?!

Weronika Kostyra 18 grudnia 2017 10:25
Antonina Turnau i Marek Kondrat
Fot. East News

Marek Kondrat i jego żona, Antonina Turnau są już dwa lata po ślubie, który wzbudził kontrowersje, ponieważ żona jest o 38 lat młodsza od Marka Kondrata. Jest także córką Grzegorza Turnaua, wieloletniego przyjaciela swojego męża. Teraz okazuje się, że para spełni swoje największe marzenie, ponieważ niebawem zostaną rodzicami!

Antonina i Marek Kondratowie zostaną rodzicami?

O tym, że 29-letnia Antonina jest w ciąży poinformował tygodnik „Dobry Tydzień”. Wedle doniesień dziecko ma przyjść na świat wiosną. Do tego czasu przyszli rodzice zamierzają pozostać za granicą, aby uniknąć zainteresowania mediów. Zdecydowali wyprowadzić się z ukochanego Krakowa, ze względu na brak anonimowości i nieprzychylne nastawienie otoczenia. W tym celu kupili stara willę na południe od Bordeaux.

Tygodnik podkreśla, że aktor w wieku 68 lat zostanie najstarszym ojcem w polskim show-biznesie. Kondrat ma już dwóch dorosłych synów z poprzedniego małżeństwa, ale jego młodsza żona zostanie matką po raz pierwszy: „Tosi zupełnie nie przeszkadza duża różnica wieku między nią a mężem. Jej zdaniem mają przed sobą co najmniej 20 wspólnych lat, zdążą wychować dziecko i wprowadzić je w dorosłość”, powiedział informator magazynu. 

Ojciec Antoniny, Grzegorz Turnau, bardzo cieszy się, że zostanie dziadkiem. Początkowo trudno mu było zaakceptować związek córki, ale razem z żoną uznał, że jej szczęście jest najważniejsze.

Jeżeli informacja okaże się prawdziwa, serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Marek Kondrat spełnił swoje największe marzenie. Czy założy winnicę we Francji?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.