Marcin Tyszka
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Marcin Tyszka zażenowany po wizycie w kościele. „Czuję mega zgrzyt”

Ten widok miał przed oczami cały dzień

Redakcja VIVA! 10 grudnia 2020 07:50
Marcin Tyszka
Fot. VIPHOTO/East News

Marcin Tyszka przyznał, że długo nie był w stanie wyrzucić tego obrazu z głowy. Podczas wizyty w kościele fotograf ujrzał coś, co wywołało w nim zażenowanie i zgorszenie. Swoimi odczuciami podzielił się na Instagramie. Co tak bardzo go oburzyło?

Marcin Tyszka zażenowany po wizycie w kościele. Ten widok miał przed oczami cały dzień

Marcin Tyszka to jeden z najbardziej znanych polskich fotografów, który pracuje nie tyko w Polsce, ale na całym świecie. Jego zdjęcia można podziwiać w takich międzynarodowych tytułach jak Vogue, L'Officiel, Harper's Bazaar czy Madame Figaro. Do tego od lat zasiada w jury programu Top Model, gdzie dał się poznać jako bardzo surowy i wymagający juror. Tyszka jest także bardzo aktywny na Instagramie, gdzie obserwuje go już blisko 400 tys. osób. To właśnie tam Marcin Tyszka podzielił się z fanami swoimi odczuciami po gorszącej wizycie w kościele. 

Fotograf uczestniczył w prywatnym nabożeństwie. Jego uwagę zwrócił jednak pewien szczegół. Mowa tutaj o tzw. elektronicznej tacy, której trudno z resztą było nie zauważyć. "Byłem na prywatnym, zamkniętym nabożeństwie. Trudno pominąć te świecące automaty przy wejściu", napisał na swoim Instagramie. Marcin Tyszka nie krył swojego zażenowania. "Znajomi zbierają po złotówce... Tutaj idą konkretnie... Minął cały dzień, a mam tę maszynę przed oczami".

"Każdy ma prawo wydawać pieniądze gdzie chce, ale ja czuję mega zgrzyt", podkreślił sławny fotograf. Sugerowane na wyświetlaczu urządzenia kwoty faktycznie mogą zwalić z nóg. Marcin Tyszka wykorzystał tę sytuację, żeby wesprzeć oraz dodatkowo nagłośnić charytatywną akcję Małgorzaty Kożuchowskiej. W przeciwieństwie do niektórych, aktorka zachęca do przekazania na szczytny cel symbolicznej złotówki.  

marcin-tyszka-zazenowany-kosciolem-czuje-mega-zgrzyt-instagram
Fot. Instagram @tyszka_marcin

marcin-tyszka-zazenowany-kosciolem-czuje-mega-zgrzyt-instagram
Fot. Instagram @tyszka_marcin

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?